Zostaw kontakt do siebie Contact Wejdź Connect Instagram See us
Questions? Call us +48 222 039 422

wersja en

kurs zaawansowany speak up

DLA JAKICH OSÓB JEST KURS ZAAWANSOWANY?

> które, dobrze lub bardzo dobrze znają język angielski,

> które długo uczyły się języka angielskiego i chcą podtrzymać oraz udoskonalić jego znajomość,

> chcą dużo mówić i zgłębiać tajniki gramatyki na wysokim poziomie,

> szukają metody, która będzie elastyczna i skuteczna,

> chcą korzystać nie tylko z samego kursu, ale i z różnych dodatkowych, interesujących zajęć o tematyce biznesowej oraz zajęć hobbystycznych.

DLACZEGO SPEAK UP?

Wiemy jak ważne jest być ciągle w kontakcie z językiem angielskim jeśli chcesz utrzymać bardzo wysoki jego poziom. W dzisiejszych czasach używamy języka angielskiego praktycznie codziennie. Szczególnie w pracy, na spotkaniach biznesowych lub spotkaniach ze znajomymi. Nawiązujemy kontakty i przyjaźnie z osobami na całym świecie.

 

Dlatego w naszej szkole mamy aż dwie możliwości rozpoczęcia kursu zaawansowanego:

 

> od poziomu ADVANCED

> od poziomu MASTER

 

Chcesz porozmawiać na temat tego, jak uczymy? Dowiedz się więcej i pobierz przydatny e-book do nauki języka angielskiego.

 

Dowiedz się więcej >>

Z JAKICH ZAJĘĆ MOŻESZ KORZYSTAĆ W SPEAK UP?

Twój język angielski jest na poziomie zaawansowanym i potrzebujesz nowych wyzwań oraz treningu tych umiejętności, które zostały przez Ciebie już nabyte.

Dlatego stawiamy na różnorodność zajęć z których możesz korzystać.

Wybieraj te zajęcia, które najbardziej Cię interesują:

Ogólnorozwojowe z lektorem z elementami business - trwające 60 minut.

Warsztaty z lektorem trwające 60 minut, które dzielimy na:

  • konwersacje
  • gramatyka
  • pisanie i czytanie
  • zajęcia tematyczne - Club activity

Indywidualne Konsultacje z lektorem trwające do 30 min.

Oraz bardzo ważnym elementem są zajęcia Multimedialne - interaktywne, które pozwalają podsumować zdobytą przez Ciebie wiedzę oraz ją utrwalić.

Dodatkowym atutem nauki w naszej szkole jest to, że to Ty decydujesz w jaki sposób chcesz się uczyć - czy mają to być zajęcia ONLINE, W WIRTUALNEJ SZKOLE czy STACJONARNE lub mieszane.

Realizując zajęcia online w każdym momencie możesz je odtworzyć ponownie ponieważ są one nagrywane!  

 
proces_SU_zaawansowany

CHARAKTERYSTYKA POZIOMów advanced i master

ADVANCED 1

Precyzyjnie wyrażasz postawy, uczucia i punkty widzenia. Recenzujesz i wyrażasz konstruktywną krytykę. Potrafisz bronić punktu widzenia, wyrażać różne odcienie reakcji i stopnie pewności. Dostrzegasz ukryte znaczenie. Wypowiadasz się na tematy związane z obowiązkami domowymi.

ADVANCED 2

Wyrażasz hipotezy na temat przyczyn i konsekwencji zdarzeń. Formułujesz szczegółowe wypowiedzi dotyczące złożonych problemów. Stosujesz różne rejestry adekwatne do sytuacji. Wypowiadasz się na tematy związane w osiągnięciami naukowymi.

MASTER 1

Wyrażasz postawy, uczucia i punkty widzenia w sposób spójny, używając zaawansowanych struktur językowych. Przekonująco bronisz punktu widzenia. Używasz słownictwa idiomatycznego. Dostrzegasz w wypowiedziach innych osób znaczenia ukryte, wyrażone pośrednio. Z łatwością wypowiadasz  się na tematy związane z zagadnieniami biznesowymi. You’re a Master.

MASTER 2

Wyrażasz opinie i hipotezy na temat różnych zagadnień merytorycznych. Formułujesz szczegółowe, spójne wypowiedzi dotyczące tematyki biznesowej (jak na przykład prowadzenie spotkań, prezentacje). Spontanicznie i precyzyjnie stosujesz złożone struktury językowe i wyrażenia idiomatyczne. You’re a Master.

 

Poznaj opinie uczestników obozu

Ważne dla mnie jest by mieć ciągły kontakt z językiem. Szkoła Speak Up mi to umożliwia, szczególnie doceniam zajęcia online.

Pani Ewelina

Ciągle wyjeżdżam służbowo, dużo pracuję, gdyby nie Speak Up nie byłoby możliwe bym się dalej uczył angielskiego - elastyczne godziny zajęć świetnie się sprawdzają.

 Pan Michał
 

Znałam bardzo dobrze zasady języka angielskiego ale nigdy nie mówiłam płynnie, teraz to się zmieniło :)

Beata

Bardzo doceniam pasję i zaangażowanie lektorów, rozmowy odbywają się jak równy z równym. Bardzo duży wybór Native Speakerów.

Pani Dorota