ZAPISZ SIĘ NA KURS! ZADZWOŃ 695 213 867

 KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE
DLA DZIECI I MŁODZIEZY

Od 7 do 18  roku życia

 

teenglish_logo

Zarezerwuj termin   📅

Teenglish to autorska metoda nauki języka angielskiego, opierająca się na indywidualnych zajęciach angielskiego online 1:1 z lektorem na żywo,
 
Zajęcia wzbogacone są o materiały National Geographic.  To właśnie treści sprawiają, że zajęcia stają się niezwykle angażujące. 
 
Naszym celem jest dostosowanie programu kursu do unikalnych potrzeb i możliwości każdego Ucznia, tak aby zapewnić efektywną i skuteczną naukę.

INDYWIDUALNY MODEL NAUCZANIA

INDYWIDUALNY MODEL NAUCZANIA

pozwala na dopasowanie programu kursu języka angielskiego do konkretnych potrzeb i umiejętności ucznia, dzięki czemu proces nauki staje się efektywny.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE
1:1

z lektorem połączone z różnorodnymi i angażującymi materiałami edukacyjnymi, uwzględniające zainteresowania ucznia i zapewniające przy tym skuteczne rezultaty.

100% KONCENTRACJI NA
UCZNIU

lektorzy dostosowują tempo, tak aby zapewnić optymalny rozwój i osiągniecie celów. co wzmacnia kreatywność Ucznia, rozwija umiejętność logicznego myślenia i radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

ELASTYCZNOŚĆ 
HARMONOGRAMU

umożliwia dostosowanie planu lekcji angielskiego do indywidualnych obowiązków i preferencji Ucznia, co ułatwia wygodne zarządzanie czasem

WYKWALIFIKOWANI LEKTORZY

Nasi lektorzy to międzynarodowy zespół posiadający profesjonalne podejście do nauczania, odpowiednie wykształcenie w dziedzinie nauki języka angielskiego oraz posiadający przygotowanie pedagogiczne lub certyfikaty uprawniające do prowadzenia zajęć.
 
Bogate doświadczenie nauczycieli pozwala na dostosowanie materiału oraz tempa nauki do indywidualnych predyspozycji Ucznia ukierunkowanych na jego własne preferencje. 
 
Wysokie kompetencje lektorów pozwalają skutecznie przekazywać wiedzę, co wpływa na większą motywację oraz zapewnia szybkie postępy podczas nauki języka angielskiego. 
 
Lektor na zajęciach 1:1 skupia się na obszarach, w których dziecko potrzebuje więcej wsparcia lub wyzwań aby zapewnić efektywne zdobywanie umiejętności, rozwój językowy oraz osiągniecie satysfakcjonujących wyników w nauce języka angielskiego.
 
Zaangażowanie naszych lektorów podczas prowadzenia zajęć sprzyja komfortowej i przyjaznej atmosferze, co prowadzi do zmniejszenia poziomu stresu. Podejście to pozwala unikać sytuacji potencjalnie niekomfortowych, co skutkuje wzrostem pewności siebie i wiarą we własne umiejętności. 
 

PLATFORMA EDUKACYJNA NATIONAL GEOGRAPHIC 

Platforma do nauki National Geographic pozwala Uczniowi odkrywać świat w sposób interaktywny i przemyślany.
 
Zapierające dech materiały są angażujące i przy ich pomocy Uczeń nie tylko rozwija swoją wyobraźnię, ale także poszerza swoje horyzonty, co sprzyja skutecznej nauce języka angielskiego.
 
Wykorzystanie na zajęciach platformy National Geographic gwarantuje bogactwo materiałów wizualnych, co sprawia, że nauka staje się jeszcze bardziej interesująca i pozwala lepiej zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość
 
Dodatkowo, platforma ta pomaga Uczniom w nauce konstruktywnego myślenia i świadomej selekcji informacji.

national-geographic-learning-vector-logo

 

 

Podręczniki Imagine i Close Up to klucz do skutecznej nauki języka angielskiego, a ich niebanalne i ekscytujące treści rozwijają umiejętności lingwistyczne Ucznia,
 
Seria podręczników inspirowana fascynującymi i autentycznymi materiałami od National Geographic pomaga Uczniowi poznawać i zrozumieć świat.   
 
Dzięki interaktywnymi ćwiczeniom Uczeń ma możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie.

 ELASTYCZNY GRAFIK 

Nasze lekcje zaplanowane są według ustalonego harmonogramu, ale to, co sprawia, że nasz kurs jest wyjątkowy, to elastyczność. Dzięki temu można swobodnie dostosowywać i zmieniać plan zajęć w zależności od potrzeb lub okoliczności. 
 
Zajęcia, w których dziecko nie może wziąć udziału - nie przepadają. Bez problemu można je anulować i odrobić w innym dogodnym terminie,
 
Elastyczny grafik gwarantuje, że nauka będzie kontynuowana i maksymalne wykorzystana, a najlepsze efekty osiągnięte.

KONTAKT