ob
Zostaw kontakt do siebie Kontakt Wejdź Wejdź Instagram Wejdź Messenger Chat

Metoda Speak Up

przygotowaliśmy unikalne rozwiązania specjalnie dla ciebie
TWOJE POTRZEBY 2.jpg
Nie masz czasu na naukę? Masz dużo obowiązków?

Szkoła Speak Up to idealne rozwiązanie również dla osób, które są aktywne zawodowo lub prywatnie a swobodny wybór zajęć jest kluczowym elementem decyzji o podjęciu nauki. U nas wybierasz zajęcia w terminie, który najbardziej Ci odpowiada, zarówno w szkole stacjonarnej jak i wirtualnej. Jeśli okaże się, że masz inne plany i nie możesz odbyć zajęć, nic straconego - możesz zrealizować je w innym, wybranym przez siebie terminie.

 

Chcesz szybko nauczyć się angielskiego?

Z nami nauczysz się angielskiego skutecznie i dwa razy szybciej. Elastyczny grafik zajęć dopasujesz do swoich potrzeb.

 

Chcesz swobodnie mówić po angielsku?

Zajęcia multimedialne i konwersacje to doskonały sposób, aby przełamać barierę językową i zacząć pewnie mówić po angielsku.

 

Nie chcesz tracić lekcji?

Jeśli zdarzy ci się, że nie możesz uczestniczyć w zarezerwowanych zajęciach odwołaj je minimum dzień wcześniej. Będziesz mógł zrealizować je w innym terminie.

 

Chcesz wybierać tylko te zajęcia, które Cię interesują?

Możesz wybrać rodzaj i tematykę zajęć w zależności od swoich potrzeb:

 

 • konwersacje
 • gramatyka
 • słownictwo
 • pisanie
 • zajęcia biznesowe i hobbystyczne

 

Twoim celem jest zdobycie certyfikatu językowego?

Po każdym ukończonym poziomie otrzymasz od nas certyfikat potwierdzający Twoją znajomość angielskiego. Przygotujemy Cię również do egzaminu FCE i CAE.

Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem

Co nas wyróżnia?

ELASTYCZNY GRAFIK - to Ty wybierasz kiedy i jakie zajęcia realizujesz

NIE TRACISZ ZAJĘĆ - jeśli masz inne plany możesz zrealizować je w innym terminie

SZEROKI WYBÓR ZAJĘĆ - zajęcia ogólnorozwojowe, warsztatowe, konsultacje dydaktyczne, zajęcia multimedialne

 

STACJONARNIE I ONLINE - w naszej szkole kurs możesz realizować stacjonarnie jak i on-line, nie musisz decydować się tylko na jeden tryb realizacji zajęć

Ciekawe, angażujące i interaktywne ZAJĘCIA MULTIMEDIALNE

TY DECYDUJESZ na jakich umiejętnościach chcesz się skupić: konwersacje, gramatyka, pisanie, czytanie, business.

otrzymujesz PISEMNĄ GWARANCJĘ realizacji zaplanowanego przez Ciebie celu dydaktycznego

z jakich zajęć możesz korzystać w speak up?

Nasz kurs to przede wszystkim nauka języka angielskiego w praktyce. Dlatego stawiamy na zróżnicowane zajęcia i dowolność przy ich wyborze. 

Zajęcia z lektorem trwające 60 minut

Zajęcia warsztatowe z lektorem trwające 60 minut

 • konwersacje
 • gramatyka
 • pisanie i czytanie
 • zajęcia tematyczne - Club activity

Konsultacje z lektorem trwające do 30 min.

Zajęcia Multimedialne - bez ograniczeń, są to zajęcia ogólnorozwojowe, interaktywne. Zajęcia maja na celu usystematyzowanie wiedzy i jej utrwalenie. Dzięki nim każdy z naszych uczniów realizując zajęcia Multimedialne czuje się pewnie na zajęciach z lektorem.

 

STACJONARNIE - WIRTUALNA SZKOŁA SPEAK UP  - LUB ZAJĘCIA MIESZANE

W naszej szkole masz dowolność w jakim trybie chcesz korzystać z zajęć.

 • Tylko w szkole stacjonarnej
 • Tylko w szkole Wirtualnej realizując zajęcia z lektorem na żywo online oraz lekcji Multimedialnych
 • Realizujesz zajęcia i w szkole stacjonarnej i online

Zajęcia z lektorem na żywo online są nagrywane - dlatego możesz je odtworzyć w każdym momencie!

   
 

KOMFORTOWA STREFA ANGIELSKIEGO I KLUB UCZNIA

Strefa angielskiego, tutaj możesz:

 • trenować swoje umiejętności językowe
 • poszerzać wiedzę z zakresu, który najbardziej Cię interesuje
 • wykonywać zajęcia multimedialne w domu
 • realizować zajęcia z lektorem 
 • skorzystać z konsultacji z lektorem via Skype! 
 • grać - czyli zbierać punkty dzięki której po każdej obytej lekcji masz motywację do wykonania kolejnej :)

Klub ucznia to element kursu aktywizujący słuchaczy. Są to takie atrakcje jak:

 • wspólne wyjścia do kawiarni
 • wspólne wyjścia na wycieczki tematyczne
 • organizowanie gier miejskich
 • organizowanie klubów dyskusyjnych w restauracji
 • wspólne wyjście do kina

a wszystko w języku angielskim pod okiem czujnego lektora! 


 

kursy angielskiego a1
kursy angielskiego a2
kursy angielskiego b1
kursy angielskiego b2
kursy angielskiego c1
kursy angielskiego c1 plus
Poziom A1

Rozumiesz oraz potrafisz stosować podstawowe zwroty potoczne i wyrażenia opisujące życie codzienne. Potrafisz przedstawić siebie i innych, a także miejsce, w którym mieszkasz, ludzi, których znasz lub też przedmioty, którymi się otaczasz. Ważne jest dla Ciebie, by Twój rozmówca mówił po angielsku wolno, zrozumiale i był gotowy do pomocy językowej.

STARTER

Bez problemu przedstawisz siebie i innych oraz opowiesz o sobie, przekazując podstawowe informacje w prostych zdaniach (co robisz, gdzie mieszkasz, jakie jest Twoje życie codzienne, co lubisz). Używając podstawowego słownictwa umiesz opisać swój dzień lub udzielić prostych wskazówek rozmówcy.

BEGINNER 1

Potrafisz rozmawiać o ulubionych czynnościach i zadawać pytania. Opiszesz swój dom, życie rodzinne i z przyjemnością opowiesz o ważnych wydarzeniach po angielsku. Z łatwością zagłębisz się w prostą rozmowę o gotowaniu lub zrobisz zakupy. A także zaprosisz przyjaciół na urodzinowe party.

BEGINNER 2

Snucie planów na przyszłość po angielsku? Rozmowa prostym językiem o zmianach w życiu osobistym? Nawet przez telefon? To zadanie w sam raz dla Ciebie! Poradzisz sobie także, opisując swoje umiejętności i talenty. Porozmawiasz o swoim pokoleniu lub o przeszłości. Small talk o wakacjach i pogodzie? – no problem!

Poziom A2

Rozumiesz wypowiedzi i często używane wyrażenia związane z życiem codziennym (np. podstawowe informacje dotyczące rozmówcy i jego rodziny, zakupów, otoczenia, pracy). Potrafisz porozumiewać się w rutynowych sytuacjach komunikacyjnych, wymagających nieskomplikowanej, bezpośredniej wymiany informacji na tematy znane i typowe. W prosty sposób opiszesz swoje pochodzenie, otoczenie, a także poruszysz sprawy związane z najważniejszymi potrzebami życia codziennego.

ELEMENTARY 1

Szczegółowo opiszesz wygląd i charakter Twoich znajomych. Umiesz po angielsku wyrazić przymus i konieczność. Potrafisz się zgodzić lub nie. Opiszesz z łatwością swoje miejsce zamieszkania lub zamówisz ulubioną potrawę w restauracji. Wyrażanie próśb? Proste planowanie przyszłości po angielsku? – of course!

ELEMENTARY 2

Proponujesz, przypuszczasz i wyrażasz prośby po angielsku. Dzielisz się swoim doświadczeniem. Okazujesz emocje, w szczególności radość, podziw, niedowierzanie i zdziwienie. Really? Umiesz poprosić o informacje i udzielić rekomendacji. Ciekawie opowiadasz o życiu w wielkim mieście i o swoim hobby.

Poziom B1

Z łatwością porozmawiasz na wiele tematów dotyczących pracy, szkoły lub czasu wolnego, jeśli są to wypowiedzi standardowe. Potrafisz radzić sobie z większością sytuacji komunikacyjnych, które mogą się zdarzyć podczas podróży i które będą wymagać rozmowy po angielsku. Wypowiadasz się spójnie na tematy, które znasz i lubisz. Opisujesz doświadczenia i wydarzenia. Umiesz marzyć po angielsku. Masz nadzieje i aspiracje. Potrafisz wyjaśnić swoje opinie i plany.

PRE-INTERMEDIATE 1

Opisujesz uczucia, emocje i postawy. Wspomnienia po angielsku z dzieciństwa? Żaden problem. Z przyjemnością porozmawiasz o literaturze, teatrze, podróżach czy rozwoju techniki. Potrafisz opisać sposób działania urządzeń. Łatwo przychodzi Ci wyrażenie przypuszczeń po angielsku.

PRE-INTERMEDIATE 2

Umiesz wypowiedzieć się na temat mediów i reklamy. Wyrażasz przypuszczenia i udzielasz porad. Potrafisz wyjaśnić powód niezadowolenia z usługi. Rozmawiasz na tematy związane z odkryciami, badaniami i osiągnięciami z przeszłości, opisujesz osoby, miejsca i wydarzenia oraz w rozmowach nieformalnych wyrażasz opinie dotyczące bieżących wydarzeń. Tematy związane ze środowiskiem, rządem i polityką lub finansami – it’s easy! Potrafisz rozmawiać prowadzić rozmowę po angielsku.

INTERMEDIATE 1

Potrafisz rozpocząć, podtrzymać i zakończyć prostą rozmowę. Umiesz wyrażać opinie na temat różnych stylów życia i subkultur, różnic kulturowych oraz rozmawiać na temat zmian klimatycznych i zjawisk naturalnych. Rozmowy o trendach w przyszłości? – Sure! Ogłoszenia czytasz ze zrozumieniem, interpretujesz znaczenie, wyrażasz żal i ubolewanie.

INTERMEDIATE 2

Wyrażasz opinie na tematy związane z filmem i telewizją. Opisujesz dolegliwości i problemy związane ze zdrowiem. Wypowiadasz się na tematy związane z doświadczeniami w edukacji, sportem – zawodowym i tym, który uprawiasz dla przyjemności. Rozmowy na tematy zawodowe, związane z zatrudnieniem i przyszłością także nie stanowią dla Ciebie problemu.

Poziom B2

Rozumiesz znaczenie głównych wątków przekazu zawartego w złożonych tekstach na tematy konkretne i abstrakcyjne, łącznie z rozumieniem dyskusji na tematy techniczne. Potrafisz porozumiewać się na tyle płynnie i spontanicznie, by prowadzić normalną rozmowę z native speakerem, nie stresując się tym. Formułujesz przejrzyste wypowiedzi ustne i pisemne na wiele tematów, chętnie podejmujesz dyskusje w wielu sprawach, rozważając wady i zalety różnych rozwiązań.

UPPER-INTERMEDIATE 1

Z łatwością poruszasz się po tematach abstrakcyjnych. Opisujesz uczucia, emocje, nadzieje, plany. Szczegółowo dzielisz się doświadczeniem. Potrafisz przekazać precyzyjne informacje. Prowadzenie rozmowy, rozwijanie myśli, jasne formułowanie wypowiedzi, wyrażanie swojej opinii i dyskusja z rozmówcą są dla Ciebie easy!

UPPER-INTERMEDIATE 2

Wyrażasz i w pełni uzasadniasz swoje opinie. Tematy związane z bankowością i finansami nie stanowią dla Ciebie problemu. Wyrażasz pewność, prawdopodobieństwo i wątpliwości. Potrafisz reagować, wyrażać zainteresowanie, współczucie, zdziwienie. Używasz języka potocznego. Umiesz oceniać i recenzować. Awesome!

Poziom C1

Rozumiesz szeroki zakres trudnych, dłuższych tekstów, dostrzegając także znaczenia ukryte, wyrażone pośrednio. Potrafisz wypowiadać się płynnie, spontanicznie, bez większego trudu odnajdując właściwe sformułowania. Skutecznie i swobodnie potrafisz posługiwać się językiem w kontaktach towarzyskich i społecznych, edukacyjnych bądź zawodowych. Potrafisz formułować jasne, dobrze zbudowane, szczegółowe wypowiedzi dotyczące złożonych problemów, sprawnie i właściwie posługując się regułami organizacji wypowiedzi, łącznikami i wskaźnikami zespolenia tekstu.

ADVANCED1

Precyzyjnie wyrażasz postawy, uczucia i punkty widzenia. Recenzujesz i wyrażasz konstruktywną krytykę. Potrafisz bronić punktu widzenia, wyrażać różne odcienie reakcji i stopnie pewności. Dostrzegasz ukryte znaczenie. Wypowiadasz się na tematy związane z obowiązkami domowymi.

ADVANCED2

Wyrażasz hipotezy na temat przyczyn i konsekwencji zdarzeń. Formułujesz szczegółowe wypowiedzi dotyczące złożonych problemów. Stosujesz różne rejestry adekwatne do sytuacji. Wypowiadasz się na tematy związane w osiągnięciami naukowymi.

Poziom C1+

Rozumiesz bardzo szeroki zakres trudnych tekstów. Potrafisz dostrzec znaczenia ukryte, wyrażone pośrednio. Potrafisz streszczać informacje z innych źródeł w sposób spójny. Wyrażasz swoje myśli płynnie, spontanicznie i precyzyjnie. Posługujesz się skutecznie i swobodnie językiem w kontaktach towarzyskich i społecznych, edukacyjnych bądź zawodowych.

MASTER1

Wyrażasz postawy, uczucia i punkty widzenia w sposób spójny, używając zaawansowanych struktur językowych. Przekonująco bronisz punktu widzenia. Używasz słownictwa idiomatycznego. Dostrzegasz w wypowiedziach innych osób znaczenia ukryte, wyrażone pośrednio. Z łatwością wypowiadasz się na tematy związane z zagadnieniami biznesowymi. You’re Master.

MASTER2

Wyrażasz opinie i hipotezy na temat różnych zagadnień merytorycznych. Formułujesz szczegółowe, spójne wypowiedzi dotyczące tematyki biznesowej (jak na przykład prowadzenie spotkań, prezentacje). Spontanicznie i precyzyjnie stosujesz złożone struktury językowe i wyrażenia idiomatyczne. You’re Master.