ZAPISZ SIĘ NA KURS! ZADZWOŃ 695 213 867

 

METODA_elemenenty_-15 Więcej o metodzie Speak Up 

Speak Up to gwarancja najwyższej skuteczności w nauczaniu języka angielskiego. Sprawdzona metoda sprawia, że nauczysz się więcej, szybciej i łatwiej, ponieważ prowadzone zajęcia łączą w sobie ważne aspekty: indywidualne podejście oraz wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań edukacyjnych.

 

 METODA_elemenenty_numerki_-15

Chcesz szybko nauczyć się angielskiego?

Z nami nauczysz się angielskiego skutecznie i dwa razy szybciej. Elastyczny grafik zajęć dopasujesz do swoich potrzeb.

METODA_elemenenty_numerki_-20

 

Chcesz swobodnie mówić po angielsku?

Zajęcia multimedialne i konwersacje to doskonały sposób, aby przełamać barierę językową i zacząć pewnie mówić po angielsku.

METODA_elemenenty_numerki_-16

 

Nie chcesz tracić lekcji?

Jeśli zdarzy ci się, że nie możesz uczestniczyć w zarezerwowanych zajęciach odwołaj je minimum dzień wcześniej. Będziesz mógł zrealizować je w innym terminie.

METODA_elemenenty_numerki_-19

 

Twoim celem jest zdobycie certyfikatu językowego?

Po każdym ukończonym poziomie otrzymasz od nas certyfikat potwierdzający Twoją znajomość angielskiego. Przygotujemy Cię również do egzaminu FCE i CAE.

METODA_elemenenty_numerki_-17

 

Chcesz wybierać tylko te zajęcia, które Cię interesują?

Możesz wybrać rodzaj i tematykę zajęć w zależności od swoich potrzeb:

konwersacje

gramatyka

słownictwo

pisanie

zajęcia biznesowe i hobbystyczne

METODA_elemenenty_numerki_-18

 

Nie masz czasu na naukę? Masz dużo obowiązków?

Szkoła Speak Up to idealne rozwiązanie również dla osób, które są aktywne zawodowo lub prywatnie a swobodny wybór zajęć jest kluczowym elementem decyzji o podjęciu nauki. U nas wybierasz zajęcia w terminie, który najbardziej Ci odpowiada, zarówno w szkole stacjonarnej jak i wirtualnej. Jeśli okaże się, że masz inne plany i nie możesz odbyć zajęć, nic straconego - możesz zrealizować je w innym, wybranym przez siebie terminie.

METODA_elemenenty_-04  WARSZTATY JĘZYKOWE

 
To zajęcia z nauczycielem, podczas których masz możliwość przećwiczyć w sposób praktyczny wybrane umiejętności językowe: płynność mówienia, gramatykę, słownictwo, rozumienie tekstu i pisanie. Zajęcia możesz wybierać zgodnie z Twoimi zainteresowaniami i potrzebami językowymi.
METODA_elemenenty_-05

www-360_kola_1 (1)

             METODA_elemenenty_-07 
 
Skills Workshop

 

Tu rozwijasz umiejętność rozumienia tekstu pisanego, poznajesz nowe słownictwo i trenujesz sprawność pisania. Ćwiczenia praktyczne w trakcie tej lekcji pomogą Ci w przełamaniu bariery językowej

www-360_kola_1 (1)

METODA_elemenenty_-06

Conversation Workshop

Poprzez konwersacje z lektorami oraz innymi słuchaczami, możesz poćwiczyć umiejętność słuchania, mówienia po angielsku oraz nabrać pewności siebie w posługiwaniu się tym językiem.

www-360_kola_6 (1)

METODA_elemenenty_-08

Grammar Workshop

Każda lekcja to inny temat gramatyczny. Lektor tłumaczy, a potem ćwiczy razem ze słuchaczami wybraną strukturę. Ćwiczenia odzwierciedlają rzeczywiste użycie jej w praktyce.

METODA_elemenenty_-09 CLUB ACTIVITIES

 
To dodatkowe zajęcia tematyczne, w trakcie których rozwijasz głownie umiejętność mówienia na interesujące Cię tematy, np. podróże, biznes, kultura, itp.

 

 

W zależności od potrzeb językowych i zainteresowań słuchaczy każda szkoła Speak Up oferuje m.in takie kluby jak: 

 

METODA_elemenenty_-13

 

METODA_elemenenty_-10  GROUP CLASS

Są to dynamiczne zajęcia z lektorem w małej grupie. Są one przeprowadzone w miłej i przyjaznej dla słuchacza atmosferze.
 
METODA_elemenenty_-14

 

METODA_elemenenty_-10 INDYWIDUALNA OPIEKA LEKTORSKA

 
To spotkanie z Twoim lektorem prowadzącym,  który pomoże Ci rozwiać wszelkie wątpliwości związane  z nauką języka angielskiego w Speak Up

METODA_elemenenty_-12 BEZPOŚREDNIE WSPARCIE

 

Lektor prowadzący wspiera słuchacza indywidualnie, jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości podczas nauki. Ocenia wyniki słuchacza, pomaga ułożyć plan i wybrać lekcje na przyszłość, aby słuchacz mógł osiągnąć zamierzony cel szkoleniowy.

METODA_elemenenty_-11  ELASTYCZNY GRAFIK

 

Termin konsultacji możesz ustalić bezpośrednio z lektorem prowadzącym lub w recepcji szkoły. Przy ustaleniu podaj tematykę, która sprawia Ci trudności w realizacji kursu Speak Up.

 

METODA_elemenenty_-01  MULTIMEDIA I PODRĘCZNIK

 
Zajęcia multimedialne to doskonały sposób, aby przełamać barierę językową i zacząć pewnie mówić po angielsku. W trakcie tych lekcji przenosisz się w świat języka angielskiego - zadajesz pytania, odpowiadasz, ćwiczysz wymowę oraz osłuchujesz się z różnymi akcentami. Unikalny podręcznik, przygotowany specjalnie dla kursu Speak Up, służy powtórzeniu i utrwaleniu materiału poznanego w lekcji multimedialnej.

METODA_elemenenty_-02    MULTIMEDIA

 

W każdej lekcji multimedialnej poznajesz nowe słownictwo, struktury gramatyczne i rozwijasz wszystkie sprawności językowe. Masz możliwość powtórzenia poszczególnych ćwiczeń lub całych lekcji w swoim tempie. Zajęcia możesz realizować o dowolnej godzinie, we wszystkich szkołach na terenie Polski lub online. 
Wystarczy, że zalogujesz się do Strefy Słuchacza, by móc korzystać z lekcji multimedialnych, gdziekolwiek jesteś.

METODA_elemenenty_-03  PODRĘCZNIK 

 

Profesjonalna i praktyczna książka Speak Up zawiera wyjaśnienia struktur językowych wprowadzonych w lekcjach multimedialnych oraz różnorodne, ciekawe ćwiczenia.


Po każdej lekcji multimedialnej systematycznie realizuj zadania w podręczniku. To ułatwi Ci szybsze przyswojenie języka angielskiego