Zostaw kontakt do siebie Kontakt Wejdź Wejdź Instagram Wejdź

Kursy i nauka języka angielskiego dla średnio zaawansowanych

DLA KOGO JEST ANGIELSKI ŚREDNIO ZAAWANSOWANY?

> dla tych, którzy kiedyś już mieli styczność z nauką języka angielskiego,

> dla osób, które jakiś czas temu uczyły się angielskiego, komunikują się w tym języku ale nie czują się z tym komfortowo,

> dla tych, którzy chcą szybko przełamać barierę językową,

> dla osób, które szukają motywującej i skutecznej metody

> dla tych, którzy chcą uczyć się według potrzeb i we własnym tempie

DLACZEGO SPEAK UP?

Mając wieloletnie doświadczenie w nauce języka angielskiego wiemy, że każdy z uczestników naszych kursów angielskiego dla średnio zaawansowanych jest inny i ma inne wymagania.

 

Dlatego w naszej szkole mamy aż trzy możliwości rozpoczęcia kursu języka angielskiego średnio zaawansowanego:

 

> od poziomu PRE-INTERMEDIATE

> od poziomu INTERMEDIATE

> od poziomu UPPER-INTERMEDIATE

 

ZOSTAW NAM SWÓJ KONTAKT, A POMOŻEMY CI Z JĘZYKIEM

Z JAKICH ZAJĘĆ MOŻESZ KORZYSTAĆ W SPEAK UP?

Będąc na poziomie średnio zaawansowanym potrzebujesz używać w praktyce tego czego nauczyłeś się już wcześniej ale również wypracować nowe umiejętności. 

Dlatego stawiamy na zanurzenie w języku angielskim już od początku kursu. Opracowaliśmy własną metodę nauczania, która powoduje, że uczysz się języka angielskiego znacznie szybciej niż do tej pory.

Aby zrealizować swój cel językowy postaw na:

ZAJĘCIA Z LEKTOREM - są zajęciami ogólnorozwojowymi. Trwają 60 minut i to na nich uczysz się komunikować trenując każdy obszar znajomości języka angielskiego. 

Ty decydujesz z których zajęć chcesz korzystać najczęściej:

  • konwersacje
  • gramatyka
  • pisanie i czytanie
  • zajęcia tematyczne - Club activity

 

ZAJĘCIA MULTIMEDIALNE - są zajęciami interaktywnymi, które będą wspierać Twój rozwój języka angielskiego. Mają na celu usystematyzowanie wiedzy i jej utrwalenie. Dzięki nim poczujesz się pewnie na zajęciach z lektorem.

Dodatkowym i bardzo wygodnym rozwiązaniem jest możliwość korzystania z powyższych zajęć zarówno w SZKOLE ONLINE jak i STACJONARNEJ! Możesz zdecydować się również na formę ZAJĘĆ HYBRYDOWYCH (część online, część w szkole stacjonarnej) 

 

proces_SU_średnio-zaawansowany

CHARAKTERYSTYKA POZIOMu B1 I b2

Z łatwością porozmawiasz na wiele tematów dotyczących pracy, szkoły lub czasu wolnego. Potrafisz radzić sobie z większością sytuacji komunikacyjnych, które mogą się zdarzyć podczas podróży i które będą wymagać rozmowy po angielsku. Wypowiadasz się spójnie na tematy, które znasz i lubisz. Opisujesz doświadczenia i wydarzenia. Umiesz marzyć po angielsku. Masz nadzieje i aspiracje. Potrafisz wyjaśnić swoje opinie i plany. 

PRE-INTERMEDIATE 1

Opisujesz uczucia, emocje i postawy. Wspomnienia po angielsku z dzieciństwa? Żaden problem. Z przyjemnością porozmawiasz o literaturze, teatrze, podróżach czy rozwoju techniki. Potrafisz opisać sposób działania urządzeń. Łatwo przychodzi Ci wyrażenie 
przypuszczeń po angielsku.

PRE-INTERMEDIATE 2

Umiesz wypowiedzieć się na temat mediów i reklamy. Wyrażasz przypuszczenia i udzielasz porad. Potrafisz wyjaśnić powód niezadowolenia z usługi. Rozmawiasz na tematy związane z odkryciami, badaniami  i osiągnięciami z przeszłości, opisujesz osoby, miejsca i wydarzenia oraz w rozmowach nieformalnych wyrażasz opinie dotyczące bieżących wydarzeń. Tematy związane ze środowiskiem, rządem i polityką lub finansami – it’s easy! Potrafisz rozmawiać prowadzić rozmowę po angielsku.

INTERMEDIATE 1

Potrafisz rozpocząć, podtrzymać i zakończyć prostą rozmowę. Umiesz wyrażać opinie na temat różnych stylów życia i subkultur, różnic kulturowych oraz rozmawiać na temat zmian klimatycznych i zjawisk naturalnych. Rozmowy o trendach w przyszłości? – Sure! Ogłoszenia czytasz ze zrozumieniem, interpretujesz znaczenie, wyrażasz żal i ubolewanie.

INTERMEDIATE 2

Wyrażasz opinie na tematy związane z filmem i telewizją. Opisujesz dolegliwości i problemy związane ze zdrowiem. Wypowiadasz się na tematy związane z edukacją, sportem – zawodowym i tym, który uprawiasz dla przyjemności. Rozmowy na tematy zawodowe, związane z zatrudnieniem i przyszłością także nie stanowią dla Ciebie problemu. 

UPPER-INTERMEDIATE 1

Z łatwością poruszasz się po tematach abstrakcyjnych. Opisujesz uczucia, emocje, nadzieje, plany. Szczegółowo dzielisz się doświadczeniem. Potrafisz przekazać precyzyjne informacje. Prowadzenie rozmowy, rozwijanie myśli, jasne formułowanie wypowiedzi, wyrażanie swojej opinii i dyskusja z rozmówcą są dla Ciebie easy! 

UPPER-INTERMEDIATE 2

Wyrażasz i w pełni uzasadniasz swoje opinie. Tematy związane z bankowością i finansami nie stanowią dla Ciebie problemu. Wyrażasz pewność, prawdopodobieństwo i wątpliwości. Potrafisz reagować, wyrażać zainteresowanie, współczucie, zdziwienie. Używasz języka potocznego. Umiesz oceniać i recenzować. Awesome! 

CO MÓWIĄ UCZESTNICY KURSU ŚREDNIO ZAAWANSOWANEGO

Idealne dopasowanie kursu, bałam się, że na zajęciach spotkam osoby, które dopiero się uczą, ale grupy były świetnie dopasowane.

Ania

Uczyłem się angielskiego łącznie 10 lat i ciągle bałem się mówić będąc na tym samym poziomie. To się zmieniło w końcu przestałem się bać rozmawiać w tym języku.

Piotrek

Ciekawe zajęcia i aktywny klub ucznia to jest to co motywuje mnie do dalszej nauki angielskiego, Speak Up to świetne miejsce do spędzania czasu i nauki.

Jarek

Mogę realizować zajęcia kiedy chcę bez ryzyka ich tracenia, uwielbiam to.

Diana