Szkoła angielskiego w Warszawie przy Al. Solidarności 117

speak_up_warszawa_solidarnosci117.jpeg

Szkoła angielskiego w centrum Warszawy mieszcząca się przy Alei Solidarności to jedna z naszych pięciu warszawskich szkół Speak Up.

Szkoła angielskiego na Woli zdecydowanie wyróżnia się wśród wszystkich szkół języka angielskiego w Warszawie, dzięki długim godzinom otwarcia, profesjonalnej kadrze lektorów i native speakerów oraz wyjątkowej metodzie nauczania.

U nas sam decydujesz, ile czasu chcesz poświęcić na naukę i czy chcesz uczestniczyć w kursie intensywnym (szybki kurs angielskiego) czy standardowym, rozplanowanym na dłuższy okres czasu.

Dodatkowo dostajesz gwarancję sukcesu, dlatego po zakończonym kursie będziesz znał język na takim poziomie, jaki wcześniej zaplanowałeś. Nasi nauczyciele stale monitorują postępy w nauce wszystkich uczniów, aby na bieżąco dostosowywać program nauczania do ich potrzeb.

Dojazd do szkoły:


Dogodna lokalizacja szkoły angielskiego na granicy Centrum i Woli zapewnia świetne skomunikowanie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, jak również z miejscowościami sąsiadującymi ze Stolicą. Tuż obok Pałacu Kultury i Nauki znajduje się Dworzec Centralny. Na kurs języka angielskiego do Speak Up można dotrzeć tramwajami linii nr: 4, 10, 15, 16, 17, 20, 23, 26, 33 i 40, które zatrzymują się wzdłuż Alei lub też wysiąść z metra na stacji Ratusz Arsenał i przejść około 500 metrów z Placu Bankowego w stronę Alei Jana Pawła II.

Adres:

 
Al. Solidarności 117
 
telefon:695 213 818
 
 
Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem
ZAPISZ SIĘ NA KURS! ZADZWOŃ (22) 125 51 04