Zostaw kontakt do siebie Kontakt Wejdź Wejdź Instagram Wejdź

Ciekawostki - archiwum wpisów

Wyszukiwarka wpisów

  Black Friday - przydatne wyrażenia

  2020-11-13

  Ogromne obniżki, świetne okazje, towary za pół ceny… Czarny Piątek na dobre zagościł w naszych sklepach i świadomości klientów. Wiele osób czeka na ten dzień w nadziei na upolowanie fantastycznych okazji cenowych. Dzięki Internetowi mamy także możliwość skorzystać z niższych cen w sklepach z innych krajów. W dzisiejszym wpisie podpowiadamy, co oznaczają najczęściej spotykane wyrażenia, które możesz zobaczyć podczas wyprzedaży.

  Czytaj więcej

  Dlaczego warto uczyć dziecko języka angielskiego - pewny start dla twojego dziecka

  2020-10-26

  Trudno znaleźć rodzica, który nie zdawałby sobie sprawy z tego, jak ważna i przydatna jest znajomość języków obcych. Kilkanaście lat temu wybór języka był sprawą oczywistą, prym wiódł angielski. W ostatnim czasie można było zaobserwować zmiany trendów, a na popularności zaczęły zyskiwać języki bardziej egzotyczne. Czy wciąż warto stawiać na naukę angielskiego od wczesnego dzieciństwa? Odpowiadamy!

  Czytaj więcej

  Pierwszy wyjazd do Anglii - o czym warto pamiętać, jak przygotować się do wyjazdu?

  2020-10-22

  Choć historia Brexitu przypominała chwilami brazylijską telenowelę i nie wiadomo było, czy faktycznie nastąpi, stał się już faktem. Ustalenia i negocjacje dotyczące ostatecznego kształtu porozumienia pomiędzy Wielką Brytanią a Unią Europejską wciąż trwają, lecz już dziś wiadomo, że Brexit będzie miał duży wpływ na nasze wyjazdy do Anglii. Jak się do nich przygotować? Tego dowiesz się z naszego artykułu!

  Czytaj więcej

  Zanurzenie w angielskim, czyli immersja językowa

  2020-10-22

  Wśród wielu dostępnych metod uczenia się języka angielskiego, immersja językowa na pewno wyróżnia się skutecznością. W wydaniu idealnym polega na wyjeździe za granicę i całkowitym “zanurzeniu się” w języku obcym. Na szczęście, jeżeli nie możesz pozwolić sobie na kilkumiesięczny pobyt w Wielkiej Brytanii lub USA, istnieją sposoby na naukę angielskiego metodą immersji bez wprowadzania drastycznych zmian w życiu i grafiku. Czym jest immersja językowa? Jakie są jej zalety? Jak zanurzyć się w angielskim? Odpowiedzi znajdziesz w tekście poniżej! 

  Czytaj więcej
  Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem
  Zadzwoń 801 322 422