Zostaw kontakt do siebie Kontakt Wejdź Wejdź Instagram Wejdź

Ciekawostki - archiwum wpisów

Wyszukiwarka wpisów

  Komunikatywny język angielski - co to znaczy?

  2019-09-18

  Na pewno nie jeden raz spotkałeś się z wyrażeniem “znajomość języka w stopniu komunikatywnym”. Często posługują się nim pracodawcy, publikując ogłoszenia pracy. Czy wiesz, co takiego ono oznacza i jakie umiejętności musisz opanować, żeby móc określić w ten sposób swoje kompetencje językowe? Więcej na ten temat dowiesz się z naszego artykułu.

  Czytaj więcej

  Kiedy zacząć uczyć dziecko języka angielskiego?

  2019-09-18

  Wiele osób zastanawia się, w jakim wieku najlepiej zacząć uczyć dziecko języka angielskiego. Z jednej strony, wczesna nauka wydaje się być gwarancją dobrych efektów. Z drugiej, rodzice miewają wątpliwości, czy nauka języka w przypadku małych dzieci ma w ogóle sens i czy nie stanowi zbyt dużego obciążenia dla malucha. Wyjaśniamy, jak jest naprawdę.

  Czytaj więcej

  Najczęstsze błędy w nauce angielskiego

  2019-09-18

  Uczysz się angielskiego od dłuższego czasu, lecz z marnym skutkiem? Sprawdź, czy nie sabotujesz własnych wysiłków. Często, zupełnie nieświadomie, popełniamy błędy w nauce angielskiego, które sprawiają, że mimo zainwestowanych czasu i wysiłku, trudno dostrzec zadowalające rezultaty. Jak najlepiej uczyć się angielskiego? Podpowiedzi znajdziesz w naszym artykule.

  Czytaj więcej

  Back to school! Zaplanuj powrót do szkoły!

  2019-09-05

  Wakacje już za nami a dla Was przygotowaliśmy nowy zestaw słówek na dobry początek roku szkolnego 📖📚✏️  Ucz się razem z nami każdego dnia ! Pobierz nasz kalendarz i planner 📅

  Czytaj więcej
  Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem
  Zadzwoń 801 322 422