Zostaw kontakt do siebie Kontakt Wejdź Wejdź Instagram Wejdź

Ciekawostki - archiwum wpisów

Wyszukiwarka wpisów

  Skąd brać materiały do nauki języka angielskiego?

  2018-09-19

  Pewnie nie jeden raz zastanawiałeś się, jak mógłbyś popracować nad swoją znajomością języka angielskiego w wolnej chwili. W internecie znajdziesz setki, a nawet tysiące stron z materiałami do nauki własnej. Problem z nimi jest jednak taki, że na wielu z nich znajdują się nie zweryfikowane przez specjalistów zestawy ćwiczeń z rażącymi błędami. Kolejna trudność to fakt, że nie zawsze masz czas i ochotę przeczesywać bezbrzeżne zasoby sieci w poszukiwaniu interesujących, wartościowych pomocy naukowych. Co ci pozostaje? Odpowiedź jest prosta - newsletter z zaufanego źródła!

  Czytaj więcej

  Brytyjska etykieta, czyli jak odnaleźć się w UK

  2018-09-17

  W ciągu ostatnich kilkunastu lat Wielka Brytania stała się bardzo popularnym celem wyjazdów: na stałe, do pracy i na wakacje. Chyba każdemu, kto poważnie myśli o nauce języka angielskiego wcześniej czy później pojawia się w głowie myśli o tym, aby spróbować swoich sił w praktyce, czyli w kraju anglojęzycznym.  Wyspy Brytyjskie świetnie się do tego nadają - dzięki tanim liniom lotniczym i Airbnb, kilkudniowa wycieczka do Anglii jest w zasięgu większości osób. Należy pamiętać jednak, że nauka języka to nie tylko słówka i gramatyka, ale także poznawanie kultury danego kraju. Przedstawiamy kilka wskazówek dotyczących charakterystycznych zachowań Brytyjczyków.

  Czytaj więcej

  Jak podróżować po Europie nie rujnując swojego budżetu?

  2018-09-14

  Nasz kontynent to fantastyczne miejsce na rozpoczęcie swojej przygody z podróżami z plecakiem. Bliski kulturowo, bezpieczny i wcale nie tak drogi, jak mogłoby się wydawać. Istnieje wiele różnych możliwości podróżowania po Europie bez wydawania majątku. Przedstawiamy kilka rad, jak zaoszczędzić czas i pieniądze odkrywając najpiękniejsze miejsca Starego Kontynentu.

  Czytaj więcej

  11 przydatnych informacji o Dubaju

  2018-09-10

  Dubaj cieszy się coraz większym zainteresowaniem turystów, których liczba sięga kilkunastu milionów rocznie. Nic dziwnego - kojarzony jest z niespotykanym nigdzie indziej przepychem, blichtrem i odmienną kulturą. Jeśli ty także planujesz wizytę w tym niesamowitym mieście, zapoznaj się 11 przydatnymi informacjami dotyczącymi nieakceptowanych zachowań i miejsc wartych odwiedzenia.

  Czytaj więcej
  Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem
  Zadzwoń 801 322 422