Zostaw kontakt do siebie Kontakt Wejdź Wejdź Instagram Wejdź

Ciekawostki - archiwum wpisów

Wyszukiwarka wpisów

  #PeopleAsking, czyli odpowiadamy na pytania naszych czytelników

  2019-06-18

  Zapraszamy do kolejnego tekstu z cyklu #PeopleAsking, w którym udzielamy odpowiedzi na pytania naszych czytelników dotyczące nauki języka angielskiego. Dziś dowiecie się, w jaki sposób przełamać barierę językową w mówieniu.

  Czytaj więcej

  Jak pomóc dziecku w nauce języka angielskiego?

  2019-06-01

  Coraz więcej rodziców dba o rozwój językowy swoich pociech. Inwestycja w dobre kursy angielskiego dla dzieci to na pewno dobry pomysł, na tym jednak możliwości się nie kończą. Jak pomóc maluchowi opanować angielski? Podpowiedzi doświadczonych lektorów znajdziesz poniżej.

  Czytaj więcej

  Let the summer begin! Kalendarz na czerwiec

  2019-05-30

  Wakacje coraz bliżej, a my przygotowaliśmy dla Was kalendarz i planner dla ułatwienia organizacji czasu przed upragnionym odpoczynkiem! 

  Czytaj więcej

  #PeopleAsking, czyli odpowiadamy na pytania naszych czytelników (najczęściej zadawane pytania związane ze słówkami, tłumaczeniami, gramatyką itp.)

  2019-05-28

  Rozpoczynamy nowy cykl na naszym blogu - #PeopleAsking! Jego celem jest udzielenie odpowiedzi na pytania związane z nauką angielskiego, które nurtują naszych czytelników. W dzisiejszym wpisie omawiamy kwestię nauki nowych słówek oraz tego, ile czasów gramatycznych koniecznie trzeba znać. Jeśli Ty też masz jakieś pytania, nie wahaj się pozostawić ich w komentarzu pod tekstem :)

  Czytaj więcej
  Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem
  Zadzwoń 801 322 422