Zostaw kontakt do siebie Kontakt Wejdź Wejdź Instagram Wejdź

Ciekawostki - archiwum wpisów

Wyszukiwarka wpisów

  Nauka angielskiego w międzyczasie - czy to w ogóle działa?

  2019-05-21

  Większość dorosłych osób, które pragną nauczyć się języka angielskiego, staje w obliczu tego samego problemu - braku czasu. Praca, rodzina i codzienne obowiązki są zwykle na tyle absorbujące, że lekcje w stałych porach oraz regularne powtarzanie materiału w domu nie wchodzą w rachubę. Czy nauka angielskiego w międzyczasie może być rozwiązaniem tego problemu?

  Czytaj więcej

  Dwujęzyczność u dzieci - mit czy przełomowe odkrycie w macierzyństwie?

  2019-05-16

  Każdy rodzic pragnie zapewnić swoim pociechom jak najlepszy start w życie. Jedną z kompetencji, która niewątpliwie ułatwia osiągnięcie tego celu, jest biegła znajomość języka obcego. Czym jest dwujęzyczność? Jak ją osiągnąć u swojego dziecka? Jakie są najczęstsze mity dotyczące wczesnej nauki angielskiego? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziesz w naszym artykule.

  Czytaj więcej

  Masz problem z nauką angielskiego? Wypróbuj podcasty!

  2019-05-14

  W dzisiejszych czasach nauka angielskiego może być całkiem ciekawym doświadczeniem, choć nie każdy o tym wie. Połącz przyjemne z pożytecznym i udoskonal swój angielski, słuchając podcastów. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, jak to zrobić.

  Czytaj więcej

  Kalendarz na maj

  2019-05-07

  Jak co miesiąc przygotowaliśmy dla Was kalendarz oraz planner do pobrania - majówka już minęła, postarajcie się więc nadrobić czas bez nauki!

  Czytaj więcej
  Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem
  Zadzwoń 801 322 422