Szkoła angielskiego w Warszawie na ul. Ciszewskiego

Szkoła języka angielskiego Speak Up
Szkoła języka angielskiego Speak Up na Ursynowie gwarantuje skuteczność w nauce oraz przyjazną atmosferę. Profesjonalna kadra nauczycieli wyczerpująco wytłumaczy niejasne kwestie językowe.
 
Indywidualne podejście, wsparcie, radość z postępów, świadczą o zaangażowaniu naszej kadry w rozwój oraz dobre samopoczucie ucznia.
 
Szkoła to nie tylko nauka, to również ludzie, spotkania, uśmiechnięta recepcjonistka, pomocny konsultant, kawa z kolegą z grupy w oczekiwaniu na zajęcia.
 

Dojazd do szkoły:


Ursynów to dzielnica świetnie skomunikowana z pozostałą częścią Warszawy. Nieopodal ulicy Ciszewskiego znajdują się dwie stacje metra. Najbliższa szkole jest stacja Stokłosy, która mieści się przy Alei Komisji Edukacji Narodowej. W bezpośrednim sąsiedztwie Speak Up kursują autobusy linii nr: 193,179, 192, 195 i 210, a także linie ekspresowe nr: 504 i 503. Uczniowie szkoły Speak Up poruszający się po mieście samochodem, swobodnie mogą zaparkować na parkingach podziemnym oraz naziemnym, które znajdą w obrębie centrum handlowego.
 

Adres:

 
KEN Center (I piętro)
ul. Ciszewskiego 15
 
telefon: (22) 208 91 00;
komórkowy: 785 010 485
Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ (22) 203 94 22