Szkoła angielskiego w Gdańsku przy ul. Heweliusza 11

Szkoła Speak Up Gdańsk ul. Heweliusza
Gdański Speak Up gwarantuje skuteczność w nauce oraz przyjazną atmosferę.
Profesjonalna kadra nauczycieli wyczerpująco wytłumaczy niejasne kwestie językowe. Indywidualne podejście, wsparcie, radość z postępów, świadczą o zaangażowaniu naszej kadry w rozwój oraz dobre samopoczucie ucznia.
 
Szkoła to nie tylko nauka, to również ludzie, spotkania, uśmiechnięta recepcjonistka, pomocny konsultant, kawa z kolegą z grupy w oczekiwaniu na zajęcia.
 
Jeżeli zależy Ci na szkole, która zadba o Twój rozwój a przy tym podtrzyma Twoją motywację do osiągania najlepszych rezultatów w języku angielskim - to właśnie Speak Up jest szkołą której szukasz.
 

Dojazd do szkoły:


Na kursy angielskiego w naszej szkole można łatwo dojechać nawet z najbardziej oddalonych dzielnic Gdańska. Szkoła oddalona jest od Dworca Głównego w Gdańsku o zaledwie 400 metrów i sąsiaduje z Centrum Handlowym Madison. Przy ul. Podwale Grodzkie, która biegnie wzdłuż dworca, zatrzymują się tramwaje linii nr: 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 i 14. Z dworca kolejowego odjeżdżają pociągi dalekobieżne i Szybka Kolej Miejska, którą można dojechać do Gdańska z Gdyni oraz Sopotu. Słynna główna ulica Starego Miasta – Długi Targ i inne zabytkowe uliczki Gdańska oddalone są od szkoły zaledwie o 1 kilometr.
 

Adres:

 
ul. Heweliusza 11 (I piętro)
80-890 Gdańsk
 
telefon: (58) 301 97 08
telefon komórkowy:  695 215 476
Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem
ZAPISZ SIĘ NA KURS! ZADZWOŃ (22) 125 51 04