Szkoła angielskiego w Łodzi na ul. Piłsudskiego 3

Szkoła języka angielskiego Speak Up w Łodzi ul. Piłsudskiego
Szkoła języka angielskiego Speak Up w Łodzi gwarantuje skuteczność w nauce oraz przyjazną atmosferę. Szkoła zlokalizowana w centrum miasta, umożliwiająca łatwy i szybki dojazd z różnych dzielnic Łodzi.
 
Profesjonalna kadra nauczycieli wyczerpująco wytłumaczy niejasne kwestie językowe. Indywidualne podejście, wsparcie, radość z postępów, świadczą o zaangażowaniu naszej kadry w rozwój oraz dobre samopoczucie ucznia.
 
Szkoła to nie tylko nauka, to również ludzie, spotkania, uśmiechnięta recepcjonistka, pomocny konsultant, kawa z kolegą z grupy w oczekiwaniu na zajęcia.
 
Jeżeli zależy Ci na szkole, która zadba o Twój rozwój a przy tym podtrzyma Twoją motywację do osiągania najlepszych rezultatów w języku angielskim - to właśnie Speak Up jest szkołą której szukasz.
 

Dojazd do szkoły:


Przy Alei Piłsudskiego zatrzymują się tramwaje linii nr: 8, 10 i 14. Przy skrzyżowaniu Alei Mickiewicza i Kościuszki zatrzymują się także tramwaje linii nr: 2, 3, 6, 11, 16, 16A. Dodatkowo przy alei Mickiewicza, 200 metrów od szkoły jeżdżą autobusy linii nr: 64, 82, 82A i 98. Na odcinku od ul. Piotrkowskiej do skrzyżowania z Aleją Marszałka Śmigłego-Rydza wyznaczona jest ścieżka rowerowa dla miłośników jazdy na dwóch kółkach.
 

Adres:

 
 
telefon: (42) 637 74 84;
Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem
ZAPISZ SIĘ NA KURS! ZADZWOŃ 695 213 867