Zostaw kontakt do siebie Kontakt Wejdź Wejdź Instagram Wejdź

* Szczegóły w regulaminie

Nauka angielskiego dla dorosłych

CHCESZ SZYBKO I SKUTECZNIE NAUCZYĆ się JĘZYKA ANGIELSKIEGO?
kursy angielskiego dla dorosłych
JEŚLI…

> chcesz pokonać barierę mówienia w krótkim czasie

> zależy Ci, aby zyskasz pewność siebie i poznać nowych ludzi

> znajomość języka angielskiego pomoże Ci w realizacji Twoich planów

> rozważasz wyjazd zagraniczny, zmianę pracy lub dążysz do awansu

> certyfikat jest dla Ciebie ważny

> szukasz nowoczesnej i skutecznej metody nauczania

TO… JESTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU!

Metoda Speak Up to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na postępach w krótkim czasie. Postaw na całkowite zanurzenie w języku angielskim!

 

Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem

 

GWARANTUJEMY CI SZYBKĄ I SKUTECZNĄ METODĘ NAUCZANIA!

ZBUDUJ Z NAMI SWÓJ SUKCES JĘZYKOWY

Indywidualny program nauki dostosowany do Twoich potrzeb, preferencji i celów, pozwala szybciej i skuteczniej doskonalić te kompetencje językowe, które są istotne dla Ciebie.

Połączenie nowoczesnych metod edukacyjnych z zajęciami prowadzonymi przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów zapewnia słuchaczom postępy językowe, jakie można osiągnąć przebywając w kraju anglojęzycznym.

W każdej szkole Speak Up metodyk (Head of Studies) sprawuje nadzór metodyczny nad procesem nauczania języka angielskiego i dba o utrzymanie najwyższych standardów poprzez regularne hospitacje zajęć oraz organizację profesjonalnych szkoleń i warsztatów dla lektorów. Metodyk dostępny jest dla wszystkich słuchaczy w ramach konsultacji, w godzinach pracy szkoły.

MÓWISZ SWOBODNIE PO ANGIELSKU

W szkole Speak Up już od pierwszych zajęć stawiamy nacisk na pokonanie blokady w mówieniu. Zarówno na zajęciach ogólnorozwojowych jak i tematycznych. W praktyce uczymy jak poprawnie komunikować się w języku angielskim. Poza samymi konwersacjami mówienie trenujemy również na zajęciach Special Club's. Są to zajęcia, które często odbywają się poza szkołą, np. w pubie, kinie, restauracji. Wtedy trenujemy umiejętności mówienia w konkretnych sytuacjach z życia wziętych. Wszystko to ma na celu zanurzyć naszego ucznia w świecie języka angielskiego, tak jakby spędzał czas za granicą.

kursy angielskiego dla dorosłych
angielski dla dorosłych

WYBIERASZ TE ZAJĘCIA, KTÓRE CIĘ INTERESUJĄ

W Speak Up sam decydujesz, jak uczyć się angielskiego oraz które zajęcia i formy nauki są dla Ciebie najbardziej efektywne i angażujące. Możesz wybrać zajęcia stacjonarne w małych grupach lub zajęcia online. Nasz nowoczesny system multimedialny pozwala na rezerwację i realizację zajęć 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Sam ustalasz swój grafik i możesz uczyć się angielskiego z dowolnego miejsca na świecie – gdziekolwiek jesteś i kiedy tylko masz czas.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz uczestniczyć w zarezerwowanych zajęciach, wystarczy, że odwołasz je minimum dzień wcześniej. Wtedy zajęcia te możesz zrealizować w innym terminie.

ZNAJDŹ LEPSZĄ PRACĘ DZIĘKI DOBREJ ZNAJOMOŚCI ANGIELSKIEGO!

Speak Up wspiera rozwój zawodowy i sprawia, że nie stresujesz się angielskim w pracy. Zapracowanym oferujemy nowoczesną i ciekawą formę zajęć multimedialnych.

Tempo nauki i grafik zajęć możesz dostosować do swoich możliwości oraz założonych celów. Wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy dopasują program nauki angielskiego do Twoich aktualnych potrzeb zawodowych i będą na bieżąco weryfikować postępy w nauce. Speak Up wystawia certyfikaty i referencje językowe. Udokumentuj swoje kompetencje i czuj się pewniej w codziennej pracy lub podczas rozmowy rekrutacyjnej.

kursy językowe dla dorosłych
angielski dla dorosłych

ZDOBĄDŹ CERTYFIKAT JĘZYKOWY ZE SPEAK UP

Na naszych kursach angielskiego zrealizujesz materiał, który jest spójny z europejskimi standardami kształcenia językowego i jest dopasowany do poziomów biegłości językowej CEFR, ustanowionych przez Radę Europy.

Po każdym ukończonym poziomie kursu otrzymasz certyfikat, potwierdzający znajomość języka angielskiego. W Speak Up przygotujemy Cię również do międzynarodowych egzaminów University of Cambridge ESOL examinations takich jak: Cambridge English: First (FCE) oraz Cambridge English: Advanced (CAE). Pomożemy zapoznać się ze specyficzną formą tych egzaminów, technikami i strategiami egzaminacyjnymi.