Zostaw kontakt do siebie Kontakt Wejdź Wejdź Instagram Wejdź

* Szczegóły w regulaminie

Nauka angielskiego dla dorosłych

CHCESZ SZYBKO I SKUTECZNIE NAUCZYĆ się JĘZYKA ANGIELSKIEGO?
kursy angielskiego dla dorosłych
JEŚLI…

> chcesz pokonać barierę mówienia w krótkim czasie

> zależy Ci, aby zyskasz pewność siebie i poznać nowych ludzi

> znajomość języka angielskiego pomoże Ci w realizacji Twoich planów

> rozważasz wyjazd zagraniczny, zmianę pracy lub dążysz do awansu

> certyfikat jest dla Ciebie ważny

> szukasz nowoczesnej i skutecznej metody nauczania

TO… JESTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU!

Metoda Speak Up to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na postępach w krótkim czasie. Postaw na całkowite zanurzenie w języku angielskim!

 

Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem

 

GWARANTUJEMY CI SZYBKĄ I SKUTECZNĄ METODĘ NAUCZANIA!

ZBUDUJ Z NAMI SWÓJ SUKCES JĘZYKOWY

Kurs angielskiego dla dorosłych w szkole Speak Up Indywidualny program nauki języka angielskiego dostosowany do Twoich potrzeb, preferencji i celów, pozwala szybciej i skuteczniej doskonalić te kompetencje językowe, które są istotne dla Ciebie.

Połączenie nowoczesnych metod edukacyjnych z zajęciami prowadzonymi przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów zapewnia słuchaczom postępy językowe, jakie można osiągnąć przebywając w kraju anglojęzycznym.

W każdej szkole Speak Up metodyk (Head of Studies) sprawuje nadzór metodyczny nad procesem nauczania języka angielskiego i dba o utrzymanie najwyższych standardów poprzez regularne hospitacje zajęć oraz organizację profesjonalnych szkoleń i warsztatów dla lektorów. Metodyk dostępny jest dla wszystkich słuchaczy w ramach konsultacji, w godzinach pracy szkoły.

MÓWISZ SWOBODNIE PO ANGIELSKU

W szkole Speak Up już od pierwszych zajęć stawiamy nacisk na pokonanie blokady w mówieniu. Zarówno na zajęciach ogólnorozwojowych jak i tematycznych. W praktyce uczymy jak poprawnie komunikować się w języku angielskim. Poza samymi konwersacjami mówienie trenujemy również na zajęciach Special Club's. Są to zajęcia, które często odbywają się poza szkołą, np. w pubie, kinie, restauracji. Wtedy trenujemy umiejętności mówienia w konkretnych sytuacjach z życia wziętych. Wszystko to ma na celu zanurzyć naszego ucznia w świecie języka angielskiego, tak jakby spędzał czas za granicą. Zapisz się na kurs języka angielskiego dla dorosłych już dziś!

kursy angielskiego dla dorosłych
angielski dla dorosłych

WYBIERASZ TE ZAJĘCIA, KTÓRE CIĘ INTERESUJĄ

W Speak Up sam decydujesz, jak uczyć się angielskiego oraz które zajęcia i formy nauki są dla Ciebie najbardziej efektywne i angażujące. Możesz wybrać zajęcia stacjonarne w małych grupach lub zajęcia angielskiego online. Nasz nowoczesny system multimedialny pozwala na rezerwację i realizację zajęć 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Sam ustalasz swój grafik i możesz uczyć się angielskiego z dowolnego miejsca na świecie – gdziekolwiek jesteś i kiedy tylko masz czas.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz uczestniczyć w zarezerwowanych zajęciach, wystarczy, że odwołasz je minimum dzień wcześniej. Wtedy zajęcia te możesz zrealizować w innym terminie.

ZNAJDŹ LEPSZĄ PRACĘ DZIĘKI DOBREJ ZNAJOMOŚCI ANGIELSKIEGO!

Speak Up wspiera rozwój zawodowy i sprawia, że nie stresujesz się angielskim w pracy. Zapracowanym oferujemy nowoczesną i ciekawą formę zajęć multimedialnych.

Tempo nauki i grafik zajęć możesz dostosować do swoich możliwości oraz założonych celów. Wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy dopasują program nauki angielskiego do Twoich aktualnych potrzeb zawodowych i będą na bieżąco weryfikować postępy w nauce. Speak Up wystawia certyfikaty i referencje językowe. Udokumentuj swoje kompetencje i czuj się pewniej w codziennej pracy lub podczas rozmowy rekrutacyjnej.

kursy językowe dla dorosłych
angielski dla dorosłych

ZDOBĄDŹ CERTYFIKAT JĘZYKOWY ZE SPEAK UP

Na naszych kursach angielskiego zrealizujesz materiał, który jest spójny z europejskimi standardami kształcenia językowego i jest dopasowany do poziomów biegłości językowej CEFR, ustanowionych przez Radę Europy.

Po każdym ukończonym poziomie kursu otrzymasz certyfikat, potwierdzający znajomość języka angielskiego. W Speak Up przygotujemy Cię również do międzynarodowych egzaminów University of Cambridge ESOL examinations takich jak: Cambridge English: First (FCE) oraz Cambridge English: Advanced (CAE). Pomożemy zapoznać się ze specyficzną formą tych egzaminów, technikami i strategiami egzaminacyjnymi.