!important .fgggfb
banner-online-2018-08-31

Masz jeszcze jakieś pytania lub jesteś zainteresowany:

ofertą Speak Up Flexi
✔ kursem indywidualnym

✔ kursem przygotowującym do egzaminów FCE lub CAE
✔ kursem o tematyce biznesowej
✔ przygotowaniem do matury lub  egzaminu dla ósmoklasisty
✔ kursem dla dziecka

  UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ  >>>

ZOSTAW NAM SWÓJ KONTAKT, A POMOŻEMY CI Z JĘZYKIEM


 

Lider-na-rynku

LIDER NA RYNKU WŚRÓD SZKÓŁ JĘZYKOWYCH

 

Zaufało-nam-500tys-studentów

ZAUFAŁO NAM 500 TYŚ. STUDENTÓW

 

10-lat-doświadczenia

LAT DOŚWIADCZENIA

 

Ponad-1-mil-zajęć

PONAD 1 MILION PRZEPROWADZONYCH ZAJĘĆ

 Angielski online ze Speak Up

O nas

Czym jest szkoła angielskiego online? 

 

Angielski Online to skuteczna nauka języka w tempie, które najbardziej Ci odpowiada, która zapewni Ci elastyczność i możliwość nauki z dowolnego miejsca na świecie, w miejscu i czasie, które sam wybierzesz. Nauka angielskiego online to gwarancja regularnego kontaktu z lektorem, możliwość konwersacji i dostępu do różnorodnych, angażujących materiałów, dzięki którym rozwijasz wszystkie najważniejsze umiejętności językowe i w szybkim czasie opanowujesz angielski.

 

SpeakUpEverything

Czy nauka angielskiego online jest skuteczna?

 

Zdecydowanie tak! Nauka języka angielskiego online może być nie tylko skuteczna, ale także bardzo wygodna i przyjemna a co najważniejsze bezpieczna. Pozwala ona na rozwijanie wszystkich umiejętności językowych, w tym mówienia.

Jest najskuteczniejsza wtedy, gdy możesz dopasować ją do swoich potrzeb, możliwości i celu. W Speak Up z  pomocą doświadczonego nauczyciela ułożysz indywidualny plan nauki, ustalisz jej tempo i zdecydujesz, na których aspektach języka chcesz skupić się najbardziej.

 

Dla kogo przeznaczony jest angielski online?

 

Tak naprawdę - dla wszystkich! Nie ma znaczenia ani Twój wiek, ani poziom znajomości angielskiego.  Kurs z elastycznym grafikiem rekomendowany jest dla osób od 16 roku życia. Jeśli jesteś zainteresowany kursem dla dziecka, umów się na rozmowę i wybierz dedykowany kurs. 

Do nauki angielskiego online nie jest też potrzebna zaawansowana znajomość obsługi komputera. Jeśli tylko masz  połączenie z Internetem, kurs przez internet może być opcją dla Ciebie.

Dzięki stałej opiece doświadczonego lektora, masz pewność, że przygotowane dla Ciebie ćwiczenia i zadania odpowiadają Twojemu bieżącemu poziomowi znajomości języka. 

 

 


Twoje korzyści z kursu angielskiego online

 

Nauka angielskiego online jest równie skuteczna, co zajęcia tradycyjne, a dodatkowo niesie za sobą poniższe korzyści: 

Elasztyczność-i-wygoda

Elastyczność i wygoda 

 

W szkole online sam decydujesz o tym, kiedy i jak często uczestniczysz w lekcjach online z lektorem, a grafik jest elastyczny i pozwala na bezproblemowe dostosowanie zajęć do Twoich obowiązków i życia osobistego.

Oszczędzasz-czas-i-pieniądze

Oszczędzasz czas i pieniądze 

 

Nie musisz wydawać pieniędzy na paliwo lub bilety komunikacji miejskiej, aby dotrzeć do szkoły. Co więcej, maksymalizujesz czas poświęcony na zajęcia z lektorem. 

Oszczędzasz-czas-i-pieniądze

Uczysz się z dowolnego miejsca na świecie

 

Na naszym kursie angielskiego online możesz uczyć się z dowolnego miejsca na świecie, jeśli tylko masz dostęp do internetu. 

Oszczędzasz-czas-i-pieniądze

Dostęp do kursu 24h/7

 

To Ty wiesz najlepiej, kiedy najłatwiej przyswajasz wiedzę. Dlatego nasz kurs angielskiego online i materiały do nauki są dostępne dla Ciebie 24h/7.

 


Jak wygląda nauka języka angielskiego online?

 

Zajęcia z lektorem na żywo

 

Rezerwacja zajęć z lektorem możliwa jest w różnych dniach, godzinach i ze zmienną częstotliwością, dzięki czemu bez problemu pogodzisz naukę angielskiego z pracą i obowiązkami domowymi. Możesz też wybierać spośród różnych typów zajęć i skupiać się na wybranych przez siebie umiejętnościach językowych.

Zajęcia z lektorem online odbywają się 7 dni w tygodniu w godzinach od 7:00 do 23:00.
Prowadzone są w małej grupie, gdzie masz możliwość ćwiczenia konwersacji, zadawania pytań i trenowania interakcji po angielsku z innymi osobami. 

Online-zajęcia-w-małej-grupie (1)

Zajęcia multimedialne

 

Umiejętności językowe warto szlifować nie tylko podczas zajęć z lektorem. Multimedia to zajęcia  do samodzielnej nauki, które stanowią ciekawe uzupełnienie kursu. Dzięki nieograniczonemu dostępowi do ćwiczeń  możesz doskonalić umiejętności z zakresu słownictwa, czytania, pisania, słuchania, gramatyki i wymowy, kiedy tylko zechcesz. Regularnie też sprawdzisz swoje postępy w nauce i łatwiej zauważysz wyniki swojej pracy. 

Lekcje-multimedialne

Zajęcia z e-podręcznikiem

 

Unikalny e-podręcznik przygotowany specjalnie dla kursu Speak Up, służy powtórzeniu i utrwaleniu materiału poznanego na zajęciach. Profesjonalne i praktyczne e-podręczniki zawierają wyjaśnienia struktur językowych wprowadzonych podczas lekcji i zawierają kody QR dzięki, którym możesz szybko odsłuchać wybrany dialog. 

e-podręcznik

 


Poziomy

 

Czy online można uczyć się wszystkich poziomach?

 

W szkole online możesz uczyć się na każdym poziomie zaawansowania i podobnie jak w przypadku kursów stacjonarnych, nauka języka angielskiego online rozpoczyna się dopiero po określeniu poziomu znajomości języka. Dzięki temu cały program dydaktyczny jak i poszczególne lekcje zostaną odpowiednio sprofilowane, tak, abyś mógł skorzystał z zajęć w maksymalnym stopniu. 

 

Niezależnie jednak od posiadanych kompetencji językowych każdy słuchacz może liczyć na zindywidualizowany, elastyczny program nauki angielskiego online i system oceniania postępów, który skutecznie motywuje do dalszej pracy. 

 

poziomy angielskiego w Speak Up-1

Od A1 do C1+

 

Kursy językowe online są prowadzone na dowolnym poziomie zaawansowania, określanym w odniesieniu do skali przyjętej przez Europejski System Opisu Kształcenia: od A1 (najniższy) do C1+ (najwyższy). Każdy kurs angielskiego online jest przygotowywany w oparciu o realne potrzeby oraz oczekiwania, dzięki czemu nauka angielskiego online jest efektywna i przynosi widoczne rezultaty. Co bardzo ważne, lekcje angielskiego online są nagrywane, dzięki czemu po zajęciach można do nich wrócić, by utrwalić przerobiony materiał. 

 

WYKONAJ BEZPŁATNY TEST