ZAPISZ SIĘ NA KURS! ZADZWOŃ 695 213 867

WIĘCEJ O SPEAK UP 

Speak Up to innowacyjna szkoła języka angielskiego online o międzynarodowego zasięgu, Od ponad dwudziestu lat jesteśmy obecni na rynku szkół językowych, oferując kursy angielskiego skoncentrowane na praktycznych umiejętnościach językowych, które są niezbędne w codziennych sytuacjach. Wierzymy, że praktyczne podejście do nauki języka sprawia, że ​​nasze kursy są bardziej efektywne i satysfakcjonujące dla naszych Uczniów. Nasz unikalny model nauki pozwala na rozpoczęcie kursu każdego dnia, dzięki czemu nauka staje się jeszcze bardziej dostępna i elastyczna. Dołącz do nas i odkryj świat możliwości, który otwiera znajomość języka angielskiego.

TO, CO NAS WYRÓZNIA:

ELASTYCZNOŚĆ
i DOSTĘPNOŚĆ

Zajęcia aż 7 dni w tygodniu od 7 do 23

W Speak Up to Ty decydujesz, kiedy i jak często uczestniczyć w lekcjach online. Nasz elastyczny grafik i zajęcia online pozwalają bezproblemowo dostosować zajęcia do Twoich obowiązków i życia osobistego, a także realizować je w każdym miejscu, gdzie się znajdujesz.

WYKWALIFIKOWANI LEKTORZY

Międzynarodowi lektorzy i Native Speakerzy

W naszej szkole masz dostęp do kilkudziesięciu wykwalifikowanych lektorów, w tym także Native Speakerów. Dzięki ich doświadczeniu w nauczaniu oraz zaangażowaniu zapewniamy Ci skuteczne zajęcia, które przyspieszą Twój rozwój językowy, ale także w praktyce pozwolą poznać różne akcenty wymowy.

ANGAŻUJĄCE
MATERIAŁY

Materiały w oparciu o źródła BBC

Dostępne materiały umożliwiają wybór atrakcyjnych tematów, które opierają się na treściach pochodzących z renomowanego źródła BBC oraz odnoszą się do aktualnych wydarzeń na całym świecie. Sam wybierasz, która tematyka zajęć jest dla Ciebie najbardziej interesująca dzięki temu nauka staje się interesująca i ciekawa.

INDYWIDUALNE
PODEJŚCIE

Spersonalizowana nauka 

Wiemy, że każdy uczeń ma swoje unikalne cele, dlatego oferujemy zajęcia dostosowane do indywidualnych potrzeb i poziomu umiejętności. Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swoje umiejętności konwersacyjne, przygotować się do egzaminu czy osiągnąć inny cel językowy, dostosujemy materiał oraz tempo nauki do Twoich celów i potrzeb.

 

Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem