Zostaw kontakt do siebie Kontakt Wejdź Wejdź Instagram Wejdź
 • O nas

  >> szkoła języka angielskiego nr 1 na rynku polskim

  >> firma o międzynarodowym zasięgu

  >> kursy angielskiego nastawione na praktyczne umiejętności

  >> unikalny model biznesowy - kurs możesz rozpocząć codziennie

  1920x630_baner_gora_map

   

   

   

  szkoła Speak Up należy do firmy SPEAK UP LEARNING Sp. z o.o.

  to sieć nowoczesnych  szkół języka angielskiego, która liczy kilkadziesiąt placówek w Polsce oraz na świecie. jesteśmy na rynku szkół językowych już 20 lat.

  Speak Up Gdańsk
  Speak Up Białystok
  Speak Up Katowice
  speak-up-logo.svg

  Co nas wyróżnia?

  ELASTYCZNOŚĆ I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE 

  U nas kurs możesz zacząć codziennie. Na podstawie testu kwalifikującego pomożemy dobrać odpowiedni dla Ciebie kurs języka angielskiego. W Speak Up uczysz się angielskiego wtedy kiedy Ci odpowiada i w dogodny dla siebie sposób. To Ty zarządzasz i decydujesz, a my dostosowujemy rozwiązania do Twoich oczekiwań.

  Angażujące zajęcia, skuteczny program, jakość, której jesteśmy pewni. 

  PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE  – SŁUCHAMY I UCZYMY.

  Wizytówką naszej szkoły są wykwalifikowani lektorzy języka angielskiego, którzy z zaangażowaniem podejmują się największych wyzwań dydaktycznych i wspierają słuchaczy na drodze do sukcesu językowego.

  Już ponad 200 tysięcy zadowolonych słuchaczy wybrało doświadczenie naszych lektorów i jakość naszych kursów języka angielskiego.

  INNOWACYJNE METODY – STAWIAMY NA ROZWÓJ.

  W nauczaniu języka angielskiego stosujemy unikalne rozwiązania dydaktyczne przy jednoczesnym wykorzystaniu najnowszych technologii. Masz dostęp do zajęć i materiałów w dowolnym momencie oraz tam, gdzie chcesz (np. za pomocą aplikacji mobilnej w telefonie lub na tablecie masz dostęp do kursu online).

  Dzięki systemowi Zajęć Multimedialnych nasi kursanci mogą uczestniczyć w lekcjach angielskiego 24 godziny na dobę, w dowolnej lokalizacji (nie tylko w Polsce, ale i na świecie) – wystarczy dostęp do Internetu.

  CERTYFIKATY MIĘDZYNARODOWE

  Oferujemy kursy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów językowych, m.in. Cambridge English: First (FCE) oraz Cambridge English: Advanced (CAE).  Zrealizuj kurs przygotowawczy w Speak Up, podejdź do egzaminu i udokumentuj swoje kompetencje językowe certyfikatami wymaganymi w celach rekrutacyjnych przez wiele instytucji w Polsce i na świecie.

  Program nauczania Speak Up jest spójny z opisem poziomów biegłości językowej opracowanych przez Radę Europy (CEFR).

  Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem
  Zobacz, jak to działa w praktyce
  strzalka-lewa strzalka-prawa