Zostaw kontakt do siebie Kontakt Wejdź Wejdź Instagram Wejdź

Kursy i nauka języka angielskiego dla zaawansowanych

kurs zaawansowany speak up

DLA JAKICH OSÓB JEST KURS ZAAWANSOWANY ANGIELSKIEGO?

> które, dobrze lub bardzo dobrze znają język angielski,

> które długo uczyły się języka angielskiego i chcą podtrzymać oraz udoskonalić jego znajomość,

> chcą dużo mówić i zgłębiać tajniki gramatyki na wysokim poziomie,

> szukają metody, która będzie elastyczna i skuteczna,

> chcą korzystać nie tylko z samego kursu, ale i z różnych dodatkowych, interesujących zajęć o tematyce biznesowej oraz zajęć hobbystycznych.

DLACZEGO SPEAK UP?

Wiemy jak ważne jest być ciągle w kontakcie z językiem angielskim jeśli chcesz utrzymać bardzo wysoki jego poziom. W dzisiejszych czasach używamy języka angielskiego praktycznie codziennie. Szczególnie w pracy, na spotkaniach biznesowych lub spotkaniach ze znajomymi. Nawiązujemy kontakty i przyjaźnie z osobami na całym świecie. Angielski dla zaawansowanych to kurs, który pozwoli Ci wejść na najwyższy poziom znajomości języka angielskiego.

 

Dlatego w naszej szkole mamy aż dwie możliwości rozpoczęcia kursu zaawansowanego języka angielskiego:

 

> od poziomu ADVANCED

> od poziomu MASTER

 

Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem

Z JAKICH ZAJĘĆ MOŻESZ KORZYSTAĆ W SPEAK UP?

Twój język angielski jest na poziomie zaawansowanym i potrzebujesz nowych wyzwań oraz treningu tych umiejętności, które zostały przez Ciebie już nabyte.

Dlatego stawiamy na różnorodność zajęć z których możesz korzystać.

Wybieraj te zajęcia, które najbardziej Cię interesują:

ZAJĘCIA Z LEKTOREM - są zajęciami ogólnorozwojowymi. Trwają 60 minut i to na nich uczysz się komunikować trenując każdy obszar znajomości języka angielskiego. 

Ty decydujesz z których zajęć chcesz korzystać najczęściej:

  • konwersacje
  • gramatyka
  • pisanie i czytanie
  • zajęcia tematyczne - Club activity

 

ZAJĘCIA MULTIMEDIALNE - są zajęciami interaktywnymi, które będą wspierać Twój rozwój języka angielskiego. Mają na celu usystematyzowanie wiedzy i jej utrwalenie. Dzięki nim poczujesz się pewnie na zajęciach z lektorem.

 

Dodatkowym atutem nauki w naszej szkole jest to, że to Ty decydujesz w jaki sposób chcesz się uczyć - czy mają to być zajęcia ONLINE czy STACJONARNE W SZKOLE. Możesz zdecydować się również na formę ZAJĘĆ HYBRYDOWYCH (część online, część w szkole stacjonarnej) .

proces_SU_zaawansowany

CHARAKTERYSTYKA POZIOMów advanced i master

ADVANCED 1

Precyzyjnie wyrażasz postawy, uczucia i punkty widzenia. Recenzujesz i wyrażasz konstruktywną krytykę. Potrafisz bronić punktu widzenia, wyrażać różne odcienie reakcji i stopnie pewności. Dostrzegasz ukryte znaczenie. Wypowiadasz się na tematy związane z obowiązkami domowymi.

ADVANCED 2

Wyrażasz hipotezy na temat przyczyn i konsekwencji zdarzeń. Formułujesz szczegółowe wypowiedzi dotyczące złożonych problemów. Stosujesz różne rejestry adekwatne do sytuacji. Wypowiadasz się na tematy związane w osiągnięciami naukowymi.

MASTER 1

Wyrażasz postawy, uczucia i punkty widzenia w sposób spójny, używając zaawansowanych struktur językowych. Przekonująco bronisz punktu widzenia. Używasz słownictwa idiomatycznego. Dostrzegasz w wypowiedziach innych osób znaczenia ukryte, wyrażone pośrednio. Z łatwością wypowiadasz  się na tematy związane z zagadnieniami biznesowymi. You’re a Master.

MASTER 2

Wyrażasz opinie i hipotezy na temat różnych zagadnień merytorycznych. Formułujesz szczegółowe, spójne wypowiedzi dotyczące tematyki biznesowej (jak na przykład prowadzenie spotkań, prezentacje). Spontanicznie i precyzyjnie stosujesz złożone struktury językowe i wyrażenia idiomatyczne. You’re a Master.

 

Poznaj opinie uczestników kursu dla zaawansowanych

Ważne dla mnie jest by mieć ciągły kontakt z językiem. Szkoła Speak Up mi to umożliwia, szczególnie doceniam zajęcia online.

Pani Ewelina

Ciągle wyjeżdżam służbowo, dużo pracuję, gdyby nie Speak Up nie byłoby możliwe bym się dalej uczył angielskiego - elastyczne godziny zajęć świetnie się sprawdzają.

 Pan Michał
 

Znałam bardzo dobrze zasady języka angielskiego ale nigdy nie mówiłam płynnie, teraz to się zmieniło :)

Beata

Bardzo doceniam pasję i zaangażowanie lektorów, rozmowy odbywają się jak równy z równym. Bardzo duży wybór Native Speakerów.

Pani Dorota