• Zostaw kontakt do siebie Kontakt Wejdź Wejdź Instagram Wejdź

  Kursy i nauka języka angielskiego dla zaawansowanych

  kurs zaawansowany speak up

  DLA JAKICH OSÓB JEST KURS ZAAWANSOWANY ANGIELSKIEGO?

  > które, dobrze lub bardzo dobrze znają język angielski,

  > które długo uczyły się języka angielskiego i chcą podtrzymać oraz udoskonalić jego znajomość,

  > chcą dużo mówić i zgłębiać tajniki gramatyki na wysokim poziomie,

  > szukają metody, która będzie elastyczna i skuteczna,

  > chcą korzystać nie tylko z samego kursu, ale i z różnych dodatkowych, interesujących zajęć o tematyce biznesowej oraz zajęć hobbystycznych.

  DLACZEGO SPEAK UP?

  Wiemy jak ważne jest być ciągle w kontakcie z językiem angielskim jeśli chcesz utrzymać bardzo wysoki jego poziom. W dzisiejszych czasach używamy języka angielskiego praktycznie codziennie. Szczególnie w pracy, na spotkaniach biznesowych lub spotkaniach ze znajomymi. Nawiązujemy kontakty i przyjaźnie z osobami na całym świecie. Angielski dla zaawansowanych to kurs, który pozwoli Ci wejść na najwyższy poziom znajomości języka angielskiego.

   

  Dlatego w naszej szkole mamy aż dwie możliwości rozpoczęcia kursu zaawansowanego języka angielskiego:

   

  > od poziomu ADVANCED

  > od poziomu MASTER

   

  Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem

  Z JAKICH ZAJĘĆ MOŻESZ KORZYSTAĆ W SPEAK UP?

  Twój język angielski jest na poziomie zaawansowanym i potrzebujesz nowych wyzwań oraz treningu tych umiejętności, które zostały przez Ciebie już nabyte.

  Dlatego stawiamy na różnorodność zajęć z których możesz korzystać.

  Wybieraj te zajęcia, które najbardziej Cię interesują:

  ZAJĘCIA Z LEKTOREM - są zajęciami ogólnorozwojowymi. Trwają 60 minut i to na nich uczysz się komunikować trenując każdy obszar znajomości języka angielskiego. 

  Ty decydujesz z których zajęć chcesz korzystać najczęściej:

  • konwersacje
  • gramatyka
  • pisanie i czytanie
  • zajęcia tematyczne - Club activity

   

  ZAJĘCIA MULTIMEDIALNE - są zajęciami interaktywnymi, które będą wspierać Twój rozwój języka angielskiego. Mają na celu usystematyzowanie wiedzy i jej utrwalenie. Dzięki nim poczujesz się pewnie na zajęciach z lektorem.

   

  Dodatkowym atutem nauki w naszej szkole jest to, że to Ty decydujesz w jaki sposób chcesz się uczyć - czy mają to być zajęcia ONLINE czy STACJONARNE W SZKOLE. Możesz zdecydować się również na formę ZAJĘĆ HYBRYDOWYCH (część online, część w szkole stacjonarnej) .

  proces_SU_zaawansowany

  CHARAKTERYSTYKA POZIOMów advanced i master

  ADVANCED 1

  Precyzyjnie wyrażasz postawy, uczucia i punkty widzenia. Recenzujesz i wyrażasz konstruktywną krytykę. Potrafisz bronić punktu widzenia, wyrażać różne odcienie reakcji i stopnie pewności. Dostrzegasz ukryte znaczenie. Wypowiadasz się na tematy związane z obowiązkami domowymi.

  ADVANCED 2

  Wyrażasz hipotezy na temat przyczyn i konsekwencji zdarzeń. Formułujesz szczegółowe wypowiedzi dotyczące złożonych problemów. Stosujesz różne rejestry adekwatne do sytuacji. Wypowiadasz się na tematy związane w osiągnięciami naukowymi.

  MASTER 1

  Wyrażasz postawy, uczucia i punkty widzenia w sposób spójny, używając zaawansowanych struktur językowych. Przekonująco bronisz punktu widzenia. Używasz słownictwa idiomatycznego. Dostrzegasz w wypowiedziach innych osób znaczenia ukryte, wyrażone pośrednio. Z łatwością wypowiadasz  się na tematy związane z zagadnieniami biznesowymi. You’re a Master.

  MASTER 2

  Wyrażasz opinie i hipotezy na temat różnych zagadnień merytorycznych. Formułujesz szczegółowe, spójne wypowiedzi dotyczące tematyki biznesowej (jak na przykład prowadzenie spotkań, prezentacje). Spontanicznie i precyzyjnie stosujesz złożone struktury językowe i wyrażenia idiomatyczne. You’re a Master.

   

  Poznaj opinie uczestników kursu dla zaawansowanych

  Ważne dla mnie jest by mieć ciągły kontakt z językiem. Szkoła Speak Up mi to umożliwia, szczególnie doceniam zajęcia online.

  Pani Ewelina

  Ciągle wyjeżdżam służbowo, dużo pracuję, gdyby nie Speak Up nie byłoby możliwe bym się dalej uczył angielskiego - elastyczne godziny zajęć świetnie się sprawdzają.

   Pan Michał
   

  Znałam bardzo dobrze zasady języka angielskiego ale nigdy nie mówiłam płynnie, teraz to się zmieniło :)

  Beata

  Bardzo doceniam pasję i zaangażowanie lektorów, rozmowy odbywają się jak równy z równym. Bardzo duży wybór Native Speakerów.

  Pani Dorota