MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ (22) 203 94 22

 

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY JODŁOWY DWÓR

W GÓRACH ŚWIĘTOKRZYSKICH, ul. Huta szklana 34

 

kalendarz-01-01

II turnus 11-dniowy:

05.07.2019 do 15.07.2019

                  III turnus 11-dniowy:

                   16.07.2019 do 26.07.2019

 

 

lysagora_foto_1

Ośrodek Wypoczynkowy Jodłowy Dwór leży u stóp słynnej, owianej legendami Góry zwanej Łysą. Położony jest w samym sercu Gór Świętokrzyskich na skraju Puszczy Jodłowej w centrum pasma Łysogór. To najwyżej położony ośrodek na terenie województwa świętokrzyskiego - 509 m n. p. m

Jodłowy Dwór umiejscowiony jest na przełęczy Huckiej w Hucie Szklanej w bezpośrednim sąsiedztwie Świętokrzyskiego Parku Narodowego, stanowiący idealną bazę wypadową do odwiedzenia najstarszych gór Polski. To idealne miejsce dla wszystkich miłośników przyrody, pięknych widoków oraz aktywnych wypoczynków połączonych z wieloma atrakcjami które wprawią w zachwyt i na pewno nie pozwolą się nudzić naszym obozowiczom.

Ośrodek Jodłowy Dwór dysponuje 60 pokojami (2,  3 osobowymi) z łazienkami i TV, domową kuchnią wraz z regionalnym menu, salami dydaktycznymi, miejscem na zorganizowanie ogniska, placem zabaw oraz dużym parkingiem. Obszar Ośrodka to prawie 2ha terenu rekreacyjnego otoczonego zielenią i magią Gór Świętokrzyskich.

 

arbuz-02-02Wyżywienie

Uczestnicy naszych obozów będą zakwaterowani w pokojach 2, 3 , 4 osobowych wraz z łazienkami. Wyżywienie składać się będzie z 3 głównych posiłków i podwieczorka + suchy prowiant w dniu wyjazdu. Śniadania i kolacje serwowane będą w formie bufetu szwedzkiego zaś obiady i podwieczorek będą podawane do stołu.

 

lysagora_foto2
lysagora_foto3

 

krab-03-03 Program:

Ośrodek Wypoczynkowy oferuje liczne atrakcje dla dzieci i młodzieży w klimacie magii i czarów: Babyjagowo, słodkie uroki świata w Pierniczkowie oraz wizyta w Willi Czarownicy.

 

 

 

Łysa Góra Camp to dobry wybór na spędzenie wolnego czasu dla młodszych dzieci (7-12 lat) . To idealny czas na rozwijanie swoich pasji i kreatywności. To wartościowa forma spędzania wolnego czasu wraz z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach. Łysa Góra Camp to program pełen przygód!

lysagora_atrakcja_1
lysagora_atrakcja_2
bus_obozy-01Transport:

 

Przejazd autokarem od miejsca zbiórki do ośrodka wypoczynkowego i z powrotem.

 

 Turnus I: Łysa Góra Camp 05.07 - 15.07

  1. trasa: Gdańsk-Toruń- Łódź - Bieliny 
  2. trasa: Poznań-Wrocław-Katowice/Kraków- Bieliny 
Kup teraz

 

Turnus II: Łysa Góra Camp 16.07- 26.07

  1. trasa: Gdańsk-Olsztyn-Warszawa - Bieliny
  2. trasa: Wrocław- Opole-Katowice/Kraków- Bieliny 

 

button_obozy_kupteraz_brak_miejsc-01 

W przypadku braku chętnych uczestników z danego miasta, trasy mogą ulec zmianie. 

 
mapka-2i3