ZAPISZ SIĘ NA KURS! ZADZWOŃ (22) 125 51 04

 

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY SOLAR 

W MIKOSZEWIE, ul. Długa 4

 

kalendarz-01-01

VIII turnus 11-dniowy:

18.08.2019 do 28.08.2019

 

 

adventure_foto_1

Ośrodek Wypoczynkowy “Solar” znajduje się w nadmorskiej miejscowości Mikoszewo. Jest to mała malownicza miejscowość na Mierzei Wiślanej  z przeprawą promową, zabytkową kolejką wąskotorową oraz rezerwatem "Mewia Łacha". 

 

Ośrodek położony jest w odległości ok. 1400 metrów od morza - 20 min spacerkiem przez las. Zajmuje rozległy, zadrzewiony i ogrodzony teren z licznymi atrakcjami w pobliżu. Wyjątkowe położenie w enklawie leśnej gwarantuje niepowtarzalny mikroklimat pełen jodu i soli, co sprzyja wypoczynkowi. To doskonałe miejsce dla dzieci i młodzieży, bo daje gwarancję udanego wypoczynku z przyrodą, niezatłoczonymi plażami i pięknymi lasami.

Ośrodek Wypoczynkowy “Solar” od kilkunastu lat specjalizuje się w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Właściciele ośrodka dbają o bezpieczeństwo uczestników obozów (teren ogrodzony, monitorowany). Co roku ośrodek wzbogacany jest o nowe atrakcje, które przyciągają dzieci i młodzież.

Nowo wybudowany ,  kameralny obiekt położony wśród sosen i brzóz w odległości  1200 m  od plaży. Teren ośrodka  zajmuje powierzchnię 1,36 ha , ogrodzony , bezpieczny, monitorowany i dozorowany również w nocy , oddalony od głównej arterii komunikacyjnej.

Uczestnicy obozu będą zakwaterowani w domkach 8-9 osobowych dwupoziomowych (pokoje 2-3-4 osobowe) z łazienkami, tarasem i aneksem kuchennym.

 

arbuz-02-02Wyżywienie

Gwarantujemy pełne wyżywienie (3 x dziennie + podwieczorek) + suchy prowiant w dniu wyjazdu. Śniadania i kolacje serwowane będę w formie szwedzkiego stołu, obiady serwowane na półmiskach do stołu a po obiedzie podwieczorek. Dla bardziej wymagających zapewniamy diety specjalistyczne - bezglutenowe, bezlaktozowe oraz wegetariańskie.  

 

adventure_foto_2
adventure_foto_3

 

krab-03-03 Program:

Dodatkowo na terenie ośrodka znajdują się cztery przestronne świetlice:

  • z parkietem, lustrami oraz systemem nagłaśniającym, którą będziemy wykorzystywać do zajęć tanecznych, artystycznych i teatralnych; będą również w nich organizowane dyskoteki
  • pracownia kulinarna, w której nasi uczestnicy pod okiem fachowców będą samodzielnie eksperymentować, rozwijać swoją kulinarną fantazję i bawić się gotowaniem;
  • Sala Doświadczania Świata, w której uczestnicy obozu wzbogacają swoje doświadczenia, elementy tej sali wprowadzają w stan relaksacji , odprężenia i wyciszenia, zapewniają bezpieczeństwo i komfort psychiczny, zachęcają do nawiązywania kontaktu i współdziałania z drugą osobą, pobudzają aktywność psychoruchową, wzbudzają zainteresowanie i procesy poznawcze, wywołują radość i zadowolenie, rozwijają spostrzegawczość, wzmacniają procesy uczenia się oraz poszerzają pamięć wzrokową i słuchową
  • sala telewizyjna

 

 

 

Na tym turnusie gwarantujemy uczestnikom idealne warunki dla zajęć tanecznych, artystycznych, teatralnych, kulinarnych, kreatywnych oraz sportowych.

Ośrodek posiada również dodatkowe świetlice letnie (trzy duże namioty), w których opiekunowie wraz z uczestnikami będą realizować program obozu: zajęcia językowe, plastyczne, muzyczne.

PROGRAM obozu ADVENTURE CAMP oprócz warsztatów językowych zawiera szeroki wybór GIER TERENOWYCH, zajęcia na plaży oraz na terenie ośrodka, korzystając z bogatej infrastruktury sportowo - wypoczynkowej. Ośrodek oferuje uczestnikom obozu: ogrodzone boisko wielofunkcyjne z bezpieczną nawierzchnią, boisko do siatkówki plażowej, dwa odkryte baseny, niezależnie działający, miejsce na ognisko i zadaszoną altanę grillową oraz mini plac zabaw dla dzieci i młodzieży. Zarówno przy basenach jak i na plaży dbamy o bezpieczeństwo naszych obozowiczów, gwarantując opiekę ratowników. Dodatkowo ośrodek zapewnia dostęp do opieki medycznej (pielęgniarka, lekarz).

adventure_atrakcja_1
adventire_atrakcja_2
bus_obozy-01Transport:

 

Przejazd autokarem od miejsca zbiórki do ośrodka wypoczynkowego i z powrotem.

 

Adventure Camp 18.08 - 28.08

  1. trasa: Kraków-Katowice-Łódź- Mikoszewo
  2. trasa: Wrocław-Poznań-Toruń-Mikoszewo 

button_obozy_kupteraz_brak_miejsc-01

W przypadku braku chętnych uczestników z danego miasta, trasy mogą ulec zmianie. 

 

8_adventure