ZAPISZ SIĘ NA KURS! ZADZWOŃ (22) 125 51 04

 

LEŚNY ZAKĄTEK

W MIKOSZEWIE, ul. Gdańska 14

 

kalendarz-01-01

I turnus 11-dniowy:

23.06.2019 do 03.07.2019

 

icon-facebook     Zobacz fotorelację z obozu!

 

forest_foto_1

Ośrodek Wypoczynkowy Leśny Zakątek położony jest na Mierzei Wiślanej w miejscowości Mikoszewo. To malownicza, nadmorska miejscowość która może pochwalić się czystymi i szerokimi plażami, bogatym w jod powietrzem oraz rozległymi lasami, które otaczają teren naszego ośrodka zapewniając wysoki komfort wypoczynku naszych obozowiczów. Leśny Zakątek to idealne miejsce na wakacje pośród natury, przyrody która dyktuje swoje prawa i nakazuje się do nich dostosować...

 

Leśny Zakątek otoczony jest zielenią,  zajmuje ponad hektar obszaru, który jest częściowo zadrzewiony. Teren ośrodka jest monitorowany przy użyciu 12 kamer.  FOREST CAMP to symbol przyrody, zieleni, odpoczynku!

 

Uczestnicy obozu będą zakwaterowani w 5 domkach 11 osobowych dwupoziomowych z łazienkami, tarasem i aneksem kuchennym.

arbuz-02-02Wyżywienie

Gwarantujemy pełne wyżywienie (3 x dziennie + podwieczorek) + suchy prowiant w dniu wyjazdu. Śniadania i kolacje serwowane będę w formie szwedzkiego stołu, obiady serwowane na półmiskach do stołu a po obiedzie podwieczorek. Dla bardziej wymagających zapewniamy diety specjalistyczne - bezglutenowe, bezlaktozowe oraz wegetariańskie.  

 

forest_foto_2
forest_foto3_

 

krab-03-03 Program:

Dodatkowo na terenie ośrodka znajduje się przestronna świetlica z parkietem oraz lustrami, którą za pomocą ściany mobilnej można podzielić na dwie mniejsze sale.

 

Na tym turnusie gwarantujemy uczestnikom idealne warunki dla zajęć tanecznych oraz trenujących sztuki walki. Świetlica posiada również dwie mniejsze sale szkoleniowo-warsztatowe – obecnie przeznaczone na salę TV oraz salę gier (wyposażoną w stół do tenisa stołowego i piłkarzyki) ale również do wykorzystania podczas zajęć i warsztatów językowych.

 

 

 

PROGRAM obozu w “Leśnym Zakątku” oprócz warsztatów językowych zawiera szeroki wybór GIER TERENOWYCH, zajęcia na plaży oraz na terenie ośrodka, korzystając z bogatej infrastruktury sportowo - wypoczynkowej. Ośrodek oferuje uczestnikom obozu: ogrodzone boisko wielofunkcyjne z bezpieczną nawierzchnią, boisko do siatkówki plażowej, dwa odkryte baseny, niezależnie działający, ogrodzony park linowy z dwoma trasami o zróżnicowanym poziomie trudności, miejsce na ognisko i zadaszoną altanę grillową oraz mini plac zabaw dla dzieci i młodzieży. Zarówno przy basenach jak i na plaży dbamy o bezpieczeństwo naszych obozowiczów, gwarantując opiekę ratowników. Dodatkowo ośrodek zapewnia dostęp do opieki medycznej (pielęgniarka, lekarz).

forest_atrakcja
forwst_atrakcja_2
bus_obozy-01Transport:

 

Forest Camp 23.06 - 03.07

  • Wrocław: Dw. PKS ul. Sucha 1, godz. zbiórki: 7:00, godz. odjazdu: 7:15
  • Poznań: Central Parking, ul. Przemysłowa 2, godz. zbiórki 9:45, godz. odjazdu: 10:30
  • Katowice: ul. Kopernika 18 (duży przystanek), godz. zbiórki: 7:00, godz. odjazdu: 7:15
  • Łódź: Transfer MOP, Wiśniowa Góra A1, godz. zbiórki: 9:30, godz. odjazdu: 10:15
  • Warszawa: parking przy COS TORWAR, ul. Łazienkowska 6a, godz. zbiórki: 7:40, godz. odjazdu: 7:50 (transfer do Łodzi - Wiśniowa Góra)
  • Toruń: ul. Słupska 1, parking stacji ORLEN, godz. zbiórki 12:30, godz. odjazdu: 12:45

button_obozy_kupteraz_brak_miejsc-01

 
 
 
 
 
 
 
1_forest