ZAPISZ SIĘ NA KURS! ZADZWOŃ (22) 125 51 04

 

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY NAD WODOSPADEM

W MIĘDZYBRODZIU BIALSKIM, ul. Medyków 19

 

kalendarz-01-01

IV turnus 11-dniowy:

12.07 - 22.07.2019

                 V turnus 11-dniowy:

                  25.07 - 04.08.2019

 

icon-facebook     Zobacz fotorelację z obozu!

 

beskid_foto1

Ośrodek Wypoczynkowy Nad Wodospadem leży po zachodniej stronie Jeziora Międzybrodzkiego w przepięknej dolinie w województwie śląskim.


Międzybrodzie Bialskie to miejscowość o charakterze turystyczno - wypoczynkowym, malowniczo położona w Beskidach nad Jeziorem Międzybrodzkim oddzielonym od obiektu zaledwie o 900 metrów. W kierunku Międzybrodzia Bialskiego przepięknie opadają stoki gór Beskidu Małego, w szczególności Góry Żar, gdzie znajduje się wysokospadowa Elektrownia Wodna Porąbka -Żar. 

Miejscowość obfituje również w wiele górskich ścieżek oraz przepięknych widoków które wprawią w zachwyt każdego odwiedzającego tę okolice.
Ośrodek Nad Wodospadem idealnie wtapia się krajobraz tego malowniczego miejsca. Na terenie znajduje się zielony ogród wraz z miejscem na ognisko, chata grillowa, boisko wielofunkcyjne oraz plac zabaw dla dzieci. Cały obiekt położony jest w cichej i spokojnej okolicy. Dodatkowym atutem tego miejsca jest wodospad na terenie ośrodka który sprawia, że uczestnicy obozu na dobre zanurzeni są w klimacie tego miejsca.

 

arbuz-02-02Wyżywienie

Wyżywienie składać się będzie z czterech posiłków tj. śniadania, obiadu, podwieczorka i kolacji + suchy prowiant w dniu wyjazdu.


Atrakcją ośrodka Nad Wodospadem jest zlokalizowana na terenie obiektu pizzeria, która serwuje uczestnikom obozu urozmaicone dania z pieca. Pizza została osobiście przez Nas sprawdzona i z pewnością przypadnie do gustu naszym podopiecznym

 

beskid_foto2
beskid_foto_3

 

krab-03-03 Program:

Beskid Camp to odpowiedni obóz dla dzieci i młodzieży lubiących spędzać aktywnie czas pośród natury! Ośrodek od lat posiada doświadczenie w organizacji obozów i kolonii dla dzieci i młodzieży, 

 

 

 

 

zapewnia bezpieczeństwo i doskonałą infrastrukturę pozwalającą dzieciom i młodzieży spędzić aktywnie czas. Ośrodek zapewnia dostęp do opieki medycznej (pielęgniarka, lekarz).

beskid_atrakcja
bus_obozy-01Transport:

 

Przejazd autokarem od miejsca zbiórki do ośrodka wypoczynkowego i z powrotem.

 

 Turnus I: Beskid Camp 12.07-22.07

  1. trasa: Gdańsk-Toruń-Łódź-Częstochowa-Międzybrodzie Bialskie 
  2. trasa: Warszawa - Międzybrodzie Bialskie

button_obozy_kupteraz_brak_miejsc-01

 

Turnus II: Beskid Camp 25.07 - 04.08

  1. trasa: Poznań-Wrocław-Międzybrodzie Bialskie
  2. trasa: Warszawa - Międzybrodzie Bialskie

 

button_obozy_kupteraz_brak_miejsc-01 

W przypadku braku chętnych uczestników z danego miasta, trasy mogą ulec zmianie. 

 
mapka-4i5