Szkoła językowa Łódź

Speak Up Łódź.jpeg

Sieć szkół językowych Speak Up to gwarancja najlepszych efektów w nauczaniu. To jakość rozpoznawana nie tylko w Polsce.

Nauka angielskiego w Łodzi odbywa się w dwóch doskonale zlokalizowanych placówkach Speak Up. Mieszkańcy aglomeracji łódzkiej bez trudu znajdą zarówno szkołę na placu Wolności 10/11, jak i tę na Al. Piłsudskiego 5.

Obydwie mieszczą się w samym sercu miasta, w ścisłym Centrum, niedaleko największych galerii handlowych i słynnej ul. Piotrkowskiej. A zatem na efektywny kurs angielskiego w Łodzi trafi każdy - pieszo, samochodem, rowerem czy komunikacją miejską.

Oczywiście szkoły Speak Up to nie tylko dobra lokalizacja, ale przede wszystkim efektywne i przyjemne lekcje angielskiego w Łodzi. Charakterystyczne dla metod stosowanych w Speak Up jest przed wszystkim elastyczne oraz indywidualne podejście do każdego ucznia. Co za tym idzie skutecznie i przyjemnie uczą się tu początkujący oraz osoby przygotowujące się do zdobycia międzynarodowych certyfikatów.

Nauka angielskiego w łódzkich szkołach Speak Up to lekcje z najlepszymi nauczycielami, konwersacje z native speakerami. Studenci cenią sobie także uczestnictwo w Klubie Speak Up.

Jest to wyjątkowa możliwość wymiany poglądów, rozrywki, zabawy, rozmów, dyskusji. Oczywiście w języku angielskim.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod, indywidualnego podejścia i naprawdę interesujących zajęć, uczniowie i absolwenci porównują efekty kursów z pobytem i edukacją w krajach anglojęzycznych.

Speak Up zaprasza do doskonale wyposażonych placówek, na atrakcyjne kursy angielskiego w Łodzi. Szkoły są czynne przez sześć dni w tygodniu.

Godziny pracy: pon-pt: 7.30-21.30, sob: 9.00-14.00

 
Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem
ZAPISZ SIĘ NA KURS! ZADZWOŃ 695 213 867