bądź online

 

1. Od kiedy można rozpocząć naukę w szkole Speak Up Online?

W szkole Speak Up Online naukę możesz rozpocząć w dowolnym dla Ciebie momencie. Po zapisaniu się na kurs zaproponujemy Ci w dogodnym terminie pierwszą lekcje organizacyjną. Otrzymasz od nas również dostęp do Platformy Ucznia - Student Zone przez która będziesz mógł realizować swoją przygodę ze szkołą Speak Up.

2. W jakich godzinach odbywają się zajęcia w szkole online?

Zajęcia z lektorem online odbywają się w godzinach od 7:00 do 23:00. Do zajęć multimedialnych bieżących i  powtórkowych masz dostęp 24/7 na  platformie Student Zone. 

3. Czy po ukończeniu kursu online otrzymam jakiś certyfikat?

Tak. Każdy poziom w Speak Up Online kończy się testem sprawdzającym. Jeśli Twój wynik będzie pozytywny otrzymasz od nas certyfikat potwierdzający swoje umiejętności na danym poziomie zaawansowania.

4. Czy podczas kursu uczeń ma wsparcie ze strony szkoły?

Tak. Codziennie wspieramy Cię w drodze do sukcesu językowego, dlatego też, aby jeszcze lepiej służyć Ci pomocą, uruchomiliśmy telefoniczne Centrum Obsługi Klienta gdzie uzyskasz pomoc we wszystkich sprawach związanych z Twoim kursem.

5. Czy zajęcia online odbywają się z lektorami polskimi, czy z native speakerami i w jakiej ilości?

W naszej kadrze są zarówno polscy lektorzy jak i native speakerzy. To Ty decydujesz do którego lektora będziesz zapisywał się najczęściej. Nasza kadra lektorska to wykwalifikowany zespół specjalistów, którzy mają jeden cel – nauczyć Cię angielskiego!

6. Z jakiego podręcznika korzysta się podczas zajęć?

Speak Up Online korzysta ze swoich autorskich podręczników, których tematyka powiązana jest ściśle z lekcjami multimedialnymi. Nasze książki możesz pobrać elektronicznie w Platformie Ucznia – Student Zone.

7. Czy w trakcie kursu mogę zmienić poziom?

Jeśli po 2 lub 3 zajęciach wspólne z lektorem ustalicie, że poziom jest za wysoki bądź za niski, zmienimy go na właściwy. Otrzymasz od nas pełną pulę zajęć do wykorzystania, która jest przewidziana na Twój nowy poziom. Twój komfort jest dla nas najważniejszy!

8. Jakie są wymagania sprzętowe aby móc korzystać z lekcji online?

Minimalna wymagana konfiguracja sprzętowa jest następująca:

a) Procesor 2GHz Intel® Pentium® 4lub 2GHz Intel Pentium Core Duo,
b) System: Windows 7/8/10, MacOS 11, Android 5.0
c) RAM 4 GB
d) HDD: 500 MB wolnej przestrzeni na dysku
e) Karta sieciowa LAN [Mbps]: 10/100/1000
f) Monitor pracujący w rozdzielczości 1024 x 768 lub wyższej;
g) Klawiatura, myszka, słuchawki, mikrofon;
h) Kamera wideo (zalecana);
i) Połączenie z siecią Internet zapewniającą transfer na poziomie min. Pobieranie 3Mb/s i wysyłanie. 1Mb/s z opóźnieniem mniejszym niż 100ms (zalecane połączenie LAN).

9. Czy szkoła Speak Up Online wystawia faktury dla firmy?

Tak. Przy zapisie na kurs językowy online należy podać dane firmy wraz z obowiązkowym numerem NIP, na który ma być wystawiana faktura VAT. Gotowy dokument księgowy zostanie wysłany na wskazany adres e-mail.

10. W jaki sposób mogę zrezygnować z kursu Speak Up Online?

Zgodnie z warunkami umowy szkoleniowej możesz w każdym momencie rozwiązać umowę w formie dokumentowej lub pisemnej z zachowaniem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego. W okresie wypowiedzenia jesteś pełnoprawnym uczestnikiem kursu. Podanie o rezygnację wysyłasz pocztą na adres: Dział Obsługi Klienta Speak Up, Al. Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa bądź elektronicznie poprzez wypełnienie formularza na stornie https://www.speak-up.pl/pl-pl/formularz_dok.. 

11. Czy można odstąpić od umowy szkoleniowej?

Tak. Będąc konsumentem możesz odstąpić od umowy zawartej na odległość, bez podania jakiejkolwiek przyczyny, w terminie 14 dni licząc od dnia zawarcia umowy, składając stosowne oświadczenie o odstąpieniu. Oświdczenie o odstapieniu  wysyłasz pocztą na adres: Dział Obsługi Klienta Speak Up Al. Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa, lub drogą elektroniczną na adres email: dok@speak-up.pl. W przypadku odstąpienia od umowy wszystkie wpłacone należności zgodnie z wybraną ofertą kursu zostaną niezwłocznie zwrócone. Jesli chcesz skorzystać z wzoru formularza ostąpienia możesz pobrać go tutaj.