Zostaw kontakt do siebie Kontakt Wejdź Wejdź Instagram Wejdź
2018-06-06

Nowość! Zapisy na zajęcia z lektorem w różnych szkołach Speak Up w danym mieście.

Teraz uczniowie Speak Up mogą rezerwować zajęcia z lektorem nie tylko w macierzystej placówce, ale również w innych szkołach Speak Up w danym mieście lub regionie.

To funkcja szczególnie przydatna dla osób, które np. pracują w Warszawie w Centrum i chcą przed pracą przyjść na zajęcia, wtedy mogą zarezerwować zajęcia w szkole przy ul. „Solidarności”,  a mieszkają np. na Kabatach i w sobotę mogą wybrać zajęcia w placówce przy ul. Ciszewskiego lub np. mieszkają w Gdyni, a pracują nieopodal Dworca Głównego w Gdańsku i dla osób, które często przemieszczają się w granicach danej aglomeracji, a np. nie mają wtedy dostępu do Internetu, żeby realizować zajęcia z lektorem w szkole wirtualnej.

Opcja ta jest dostępna zarówno poprzez rezerwację zajęć w Strefie Słuchacza na stronie internetowej www.speak-up.pl, jak i w recepcji szkoły. W Strefie Słuchacza rezerwacji można dokonać tak jak do tej pory, czyli w zakładce:

„Twój Kurs” -> „Rezerwacje” -> „Zarezerwuj zajęcia”.

Wystarczy tylko znaleźć na liście zajęć zajęcia w wybranej placówce. Dla wygody rezerwacji informacja o placówce jest pogrubiona.   

rezerwacje w Speak Up 

Po rezerwacji zajęć wystarczy już tylko przyjść na zajęcia do wybranej wcześniej szkoły Speak Up, podać swój numer ucznia w recepcji Szkoły. Lista szkół, w których możliwa jest rezerwacja, znajduje się poniżej. Miłej nauki!

Szkoły warszawskie:

Szkoły trójmiejskie:

Szkoły krakowskie:

Szkoły łódzkie:

Szkoły wrocławskie:

 

Niedawno udostępniliśmy uczniom szkół Speak Up możliwość zapisywania się na zajęcia w różnych szkołach Speak Up w Krakowie, Łodzi, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu.

Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem