• Zostaw kontakt do siebie Kontakt Wejdź Wejdź Instagram Wejdź
  2018-06-06

  Nowość! Zapisy na zajęcia z lektorem w różnych szkołach Speak Up w danym mieście.

  Niedawno udostępniliśmy uczniom szkół Speak Up możliwość zapisywania się na zajęcia w różnych szkołach Speak Up w Krakowie, Łodzi, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu.

  Teraz uczniowie Speak Up mogą rezerwować zajęcia z lektorem nie tylko w macierzystej placówce, ale również w innych szkołach Speak Up w danym mieście lub regionie.

  To funkcja szczególnie przydatna dla osób, które np. pracują w Warszawie w Centrum i chcą przed pracą przyjść na zajęcia, wtedy mogą zarezerwować zajęcia w szkole przy ul. „Solidarności”,  a mieszkają np. na Kabatach i w sobotę mogą wybrać zajęcia w placówce przy ul. Ciszewskiego lub np. mieszkają w Gdyni, a pracują nieopodal Dworca Głównego w Gdańsku i dla osób, które często przemieszczają się w granicach danej aglomeracji, a np. nie mają wtedy dostępu do Internetu, żeby realizować zajęcia z lektorem w szkole wirtualnej.

  Opcja ta jest dostępna zarówno poprzez rezerwację zajęć w Strefie Słuchacza na stronie internetowej www.speak-up.pl, jak i w recepcji szkoły. W Strefie Słuchacza rezerwacji można dokonać tak jak do tej pory, czyli w zakładce:

  „Twój Kurs” -> „Rezerwacje” -> „Zarezerwuj zajęcia”.

  Wystarczy tylko znaleźć na liście zajęć zajęcia w wybranej placówce. Dla wygody rezerwacji informacja o placówce jest pogrubiona.   

  rezerwacje w Speak Up 

  Po rezerwacji zajęć wystarczy już tylko przyjść na zajęcia do wybranej wcześniej szkoły Speak Up, podać swój numer ucznia w recepcji Szkoły. Lista szkół, w których możliwa jest rezerwacja, znajduje się poniżej. Miłej nauki!

  Szkoły warszawskie:

  Szkoły trójmiejskie:

  Szkoły krakowskie:

  Szkoły łódzkie:

  Szkoły wrocławskie:

   

  Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem