Szkoła angielskiego w Łodzi na ul. Wolności 10/11

Szkoła języka angielskiego Speak Up Łódź pl. Wolności
Łódzki Speak Up gwarantuje skuteczność w nauce oraz przyjazną atmosferę. Szkoła zlokalizowana na jednej z najpiękniejszych ulic w Łodzi - Piotrkowskiej, 500 metrów od Centrum Handlowego Manufaktura.
Profesjonalna kadra nauczycieli wyczerpująco wytłumaczy niejasne kwestie językowe. Indywidualne podejście, wsparcie, radość z postępów, świadczą o zaangażowaniu naszej kadry w rozwój oraz dobre samopoczucie ucznia.
 
Szkoła to nie tylko nauka, to również ludzie, spotkania, uśmiechnięta recepcjonistka, pomocny konsultant, kawa z kolegą z grupy w oczekiwaniu na zajęcia.
 
Jeżeli zależy Ci na szkole, która zadba o Twój rozwój a przy tym podtrzyma Twoją motywację do osiągania najlepszych rezultatów w języku angielskim - to właśnie Speak Up jest szkołą której szukasz.
 

Dojazd do szkoły:


Szkoła angielskiego Speak Up mieści się w samym centrum Łodzi, dlatego z łatwością można dojechać zarówno tramwajami jak i autobusami. Przy Placu Wolności zatrzymują się autobusy linii nr: 59, 73, 79. Z Placem Wolności sąsiadują przystanki tramwajowe przy ul. Pomorskiej z liniami nr: 4, 5, 7, 11, 15, 17, 45, 46 oraz przy ul. Zachodniej, 250 metrów od szkoły jest przystanek linii nr: 2, 3, 6, 11A, 11B, 43A oraz autobus linii 96. Tuż przy szkole znajduje się również przystanek Łódzkiego Roweru Miejskiego.
 

Adres:

 
Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ (22) 203 94 22