Szkoła językowa Wrocław

speak_up_wroclaw.jpeg

Opinie o szkole angielskiego Speak Up są zgodne – to świetne miejsce do elastycznej i skutecznej nauki języka w nowoczesny sposób. Idealnie wpasowuje się w dynamikę Miasta Spotkań, Stolicy Kultury i Dolnego Śląska. Nauka języka angielskiego we Wrocławiu teraz jest dostępna w dwóch, świetnych lokalizacjach szkół językowych Speak Up.

Język angielski we Wrocławiu jest niezwykle przydatny, dlatego dla chętnych nauki w samym centrum czekają dwie świetnie wyposażane placówki. Zarówno szkoła przy ulicy Świdnickiej 18/20, jak i na Placu Bema 2 znajdują się w ścisłym centrum i zasięgu spaceru od wrocławskiego rynku, przy głównych szlakach komunikacyjnych dla tramwajów i autobusów.

Wewnątrz na poszukujących skutecznej nauki języka angielskiego czekają indywidualnie dobierane kursy, szkolenia i konwersatoria, a wszystkie multimedialne zajęcia są prowadzone w małych grupach. Szkoły Speak Up są czynne od 7:30 do 21:30, a wykwalifikowana kadra nauczycielska i native speakerzy czekają na chętnych do pobierania nauki języka angielskiego cały dzień.

Angielski we Wrocławiu w szkole Speak Up może zostać sprawdzany na bieżąco w Klubie Speak Up w trakcie rozmów i poznawania kultury krajów anglojęzycznych, a znajomość języka obcego potwierdzona na piśmie za sprawą certyfikatów. Przygotujemy cię również do egzaminów międzynarodowych (FCE i CAE) za pomocą specjalnych kursów języka angielskiego. Metoda Speak Up zapewnia dowolność w ustalaniu grafiku, formy zajęć i ciągły dostęp do multimedialnych sal oraz materiałów szkoleniowych. Całość w przyjemnej atmosferze, w formie jakiej chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz – nauka angielskiego we Wrocławiu nigdy nie była tak prosta.

Jeśli szukasz skutecznej metody nauki języka angielskiego we Wrocławiu, skieruj się na ulicę Świdnicką lub Bema i już dzisiaj zapisz się do szkoły Speak Up.

Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem
ZAPISZ SIĘ NA KURS! ZADZWOŃ 695 213 867