Kursy języka angielskiego Warszawa

Szkoła angielskiego Speak Up Warszawa.jpeg

W Warszawie działa aż pięć szkół z doskonale znanym logo Speak Up.

Wspólnym mianownikiem wszystkich szkół językowych w Warszawie jest oczywiście wysoki poziom, indywidualne podejście, dogodna lokalizacja oraz najlepsze kursy angielskiego w Warszawie.

Praga Południe to szkoła Speak Up przy Al. Waszyngtona 146. Szkoła języka angielskiego mieści się w biurowcu przy Rondzie Wiatraczna, więc każdy trafi tu bez problemu. Szczególnie, że dojeżdżają tu zarówno autobusy, jak i tramwaje.

Kilkaset metrów od Pałacu Kultury i Nauki, w pobliżu Dworca Centralnego mieści się kolejna placówka – Speak Up przy Al. Solidarności 117. Jest to ścisłe centrum, więc dojedziemy tu ze wszystkich zakątków miasta i aglomeracji stołecznej.

Ursynów to także szkoła przy al. KEN 93, zaraz przy stacji metra Stokłosy, a dokładniej mieścimy się w Galerii Metro (I piętro). 

Uczniowie, którym po drodze na Mokotów również mogą uczyć się angielskiego w Warszawie w szkole Speak Up. Zapraszamy ich do placówki na pierwszym piętrze w budyneku Europlexu przy Puławskiej 17.

I wreszcie najnowsza placówka - na warszawskiej Ochocie przy ul. Grójeckiej 81/87. Podobnie jak w przypadku innych szkół, można powiedzieć, że wszystkie drogi prowadzą do Speak Up. Przebiegają tędy zarówno linie tramwajowe, jak i trasy autobusów.

Jak widać nauka angielskiego w szkole językowej w Warszawie to szeroki wybór pod względem lokalizacji, ale najważniejsze, że każda z placówek Speak Up w stolicy gwarantuje (i to dosłownie – pisemnie) stuprocentową skuteczność nauczania. Zapewnia indywidualne podejście do potrzeb każdego słuchacza. Dotyczy to jego możliwości czasowych, poziomu zaawansowania oraz oczekiwanych efektów.

Angielski w Warszawie w Speak Up to nowoczesne metody nauczania, współpraca z najlepszymi lektorami czy pomoc metodyka, który czuwa nad przebiegiem edukacji językowej.

Dzięki Speak Up angielski w Warszawie jest łatwy, lekki i przyjemny. Chociażby dzięki uczestnictwu w Klubie Speak Up, który umożliwia naukę poprzez konwersację, udział w seansach kinowych, spotkania towarzyskie itp.

Wszystkie szkoły Speak Up w Warszawie zapraszają praktycznie przez cały dzień. Zaczynamy uczyć o 7.30, a kończymy dopiero o 21.30.

 
 
Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem
ZAPISZ SIĘ NA KURS! ZADZWOŃ 695 213 867