Szkoła językowa Kraków

Speak Up w Krakowie.jpeg

Speak Up to nazwa, która słusznie kojarzy się z efektywną nauką angielskiego. Słuchacze szkół z logo Speak Up potwierdzają, że zdobywanie wiedzy i umiejętności językowych może być satysfakcjonujące i przyjemne.

Tak właśnie jest w placówkach Speak Up w Krakowie – mieście, które już od lat jest jednym z największych ośrodków edukacyjnych w kraju.

Kursy angielskiego w Krakowie w szkołach Speak Up są na każdym etapie opracowane z myślą o ich uczestnikach. Na dobry początek zapraszamy do dwóch dogodnych lokalizacji - na ul. Mogilskiej 65 na 3 piętrze biurowca Meduza oraz na Al. J. Słowackiego 64, w budynku Herbewo.

Na zajęcia angielskiego w Krakowie w Meduzie można dotrzeć praktycznie z każdego zakątka miasta, różnymi środkami komunikacji miejskiej. Aby trafić do szkoły na Al. Słowackiego wystarczy kierować się do Centrum, w kierunku Nowego Kleparza oraz budynków Uniwersytetu Jagiellońskiego czy Akademii Górniczo Hutniczej.

Atrakcyjna lokalizacja Speak Up to ukłon w stronę uczniów szkoły. Najważniejsze są jednak efekty, jakie gwarantujemy. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego słuchacza, Speak Up zapewnia naprawdę bezkonkurencyjną ofertę, jeśli chodzi o naukę angielskiego w Krakowie. Nowoczesne sale, multimedialne pomoce dydaktyczne, zajęcia dostosowane do poziomu, możliwości czasowych oraz stopnia zaawansowania – to tylko niektóre atuty Speak Up.

Nasi słuchacze chwalą sobie również Klub Ucznia, który łączy przyjemne z pożytecznym - naukę z przyjemną i ciekawą konwersacją. Poznają też kulturę krajów anglojęzycznych. Warto również wiedzieć, że szkoły Speak Up prowadzą kursy angielskiego przygotowujące do egzaminów umożliwiających zdobycie międzynarodowych certyfikatów.

Język angielski w Krakowie? Tylko w szkołach Speak Up.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-21.30 oraz w soboty od 9.00 do 14.00.

 
Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem
ZAPISZ SIĘ NA KURS! ZADZWOŃ 695 213 867