Szkoła językowa Gdańsk

Speak Up w Gdańsku.jpeg

Speak Up to wyjątkowe połączenie najlepszych tradycji w nauczaniu z nowoczesnymi metodami.

To pisemna gwarancja skuteczności nauczania oraz indywidualne podejście do każdego słuchacza.

W Gdańsku zapraszamy do dwóch doskonale zlokalizowanych placówek z logo Speak Up.

Szkoła przy al. Grunwaldzkiej 82 w historycznej dzielnicy Wrzeszcz, mieści się w Centrum Handlowym Manhattan, do którego można dojechać zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej (tramwaje, autobusy, SKM).

Speak Up zaprasza również na kursy angielskiego w Gdańsku do szkoły przy ul. Heweliusza 11, niedaleko Centrum Handlowego Madison oraz w pobliżu Dworca Głównego.

Dogodna lokalizacja to nie wszystko. Speak Up umożliwia naukę angielskiego w Gdańsku praktycznie przez cały dzień, bo od 7.30 do 21.30. Jest to niewątpliwie jeden z istotnych aspektów indywidualnego podejścia do oczekiwań i możliwości słuchaczy.

Najważniejsze jest jednak dopasowanie metod, tempa pracy i zakresu nauczania do potrzeb naszych uczniów.

Postępy czy ewentualne trudności są monitorowane na każdym etapie, co pozwala na dopasowanie zajęć do indywidualnych zainteresowań i wymagań.

Angielski w Gdańsku w szkołach Speak Up to zajęcia w niewielkich grupach, zastosowanie nowoczesnych metod i pomocy dydaktycznych. To również klub Speak Up, w którym można uczyć się poprzez atrakcyjne i ciekawe konwersacje, Club Activities dotyczące interesujących zagadnień związanych z kulturą, sztuką, rozrywką itp.

Uczniowie gdańskich szkół Speak Up chwalą sobie również efektywne kursy angielskiego, których celem jest przygotowanie do egzaminów międzynarodowych (FCE i CAE).

Zapraszamy do gdańskich szkół, które są znane z doskonałej, wykwalifikowanej kadry. Każdy z naszych słuchaczy współpracuje z najlepszymi lektorami, native speakerami oraz metodykami.

 
Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem
ZAPISZ SIĘ NA KURS! ZADZWOŃ (22) 125 51 04