ZAPISZ SIĘ NA KURS! ZADZWOŃ 695 213 867

Generali_Linie_pion_CMYK

GENERALI TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ S. A i GENERALI ŻYCIE TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ S. A

Rozwiń skrzydła z rabatem na kursy językowe w Speak Up

 

Specjalnie dla Klientów Generali z polisą na życie i zdrowie Speak Up przygotował zniżkę 5 % na wybrane kursy języka angielskiego! 

Regulamin promocji znajduje się na  rabaty.generali.pl 

 

logo Joker line_czarne 500

FABRYKA KART TREFL - KRAKÓW

Dołącz do osób mówiących po angielsku!

Wraz z grą BANDA STWORÓW możliwość zdobycia rabatu nawet do 400 zł na wybrane kursy języka angielskiego w Speak Up! Nauka przez zabawę graj w grę i rozwijaj swoje słownictwo.

 

 

 

cashap

 

CASHAP

Masz dużo znajomych? Zaproś ich do wspólnej zbiórki na jeden z naszych kursów języka angielskiego Speak Up! Dzięki aplikacji CASHAP zapiszesz się na wymarzony kurs językowy! Dodatkowo dorzucimy Ci rabat 5%! zobacz jakie to proste! 

 

 

British Council_Addvantage_Partner Institution logo

 

THE BRITISH COUNCIL

Szkoły Speak Up uczestniczą w kolejnej 12 edycji partnerskiego programu dla szkół i instytucji -  Addvantage Member Scheme.

Dzięki naszym kursom przygotowawczym ponad 96% uczniów Speak Up zdaje egzamin Cambridge English i otrzymuje honorowany na całym świecie certyfikat, potwierdzający znajomość języka angielskiego na odpowiednim poziomie (wg Skali Poziomów Rady Europy - CEFR).


Jesteśmy dumni z naszych słuchaczy! I trzymamy kciuki za tych, którzy są w trakcie realizowania swoich życiowych planów!