Zostaw kontakt do siebie Kontakt Wejdź Wejdź Instagram Wejdź

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTNIA

W Speak Up Online naukę możesz rozpocząć w dowolnym momencie. Po założeniu konta i opłaceniu kursu otrzymasz maila z testem oraz loginem i hasłem do platformy. Zajęcia z lektorem odbywają się 7 dni w tygodniu w godzinach 7-23. Do zajęć multimedialnych masz dostęp 24/7.

Przed rozpoczęciem kursu wypełniasz test (link otrzymasz w mailu po założeniu konta). Jeśli uznasz, że poziom jest za wysoki bądź za niski możesz go zmienić w dowolnym momencie, zgłaszając to za pośrednictwem formularza. 

Speak Up korzysta z autorskiego e-podręcznika, którego tematyka jest powiązana z lekcjami multimedialnymi. Na zajęciach z lektorem pracujesz również na dodatkowych materiałach, które udostępnia prowadzący.

Nie należysz do stałej grupy, dzięki temu możesz wybierać różne terminy zajęć i różnych lektorów. Zajęcia dostępne w grafiku będą tylko na Twoim obecnym poziomie zaawansowania.

Jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach – odwołaj je! Bez żadnych konsekwencji możesz odwołać lekcje najpóźniej 24 godziny przed rozpoczęciem zajęć. Zajęcia odwołane z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem nie przepadają i można zrealizować je w innym terminie. Późniejsze odwołanie jest również możliwe, ale tracisz wówczas odwołane zajęcia. 

Tak, lekcje z bieżącego poziomu można wykonywać dowolną ilość razy. Możesz więc ćwiczyć lekcje dotąd, aż uzyskasz satysfakcjonujący Cię rezultat. Lekcje z bieżącego poziomu możesz powtarzać do momentu napisania Level Testu. Po zaliczeniu końcowego egzaminu w Strefie Słuchacza udostępniana jest pula multimediów z kolejnego wykupionego poziomu. 

Zajęcia z lektorem, w których brałeś udział są nagrywane i przez miesiąc możesz do nich powrócić.

Nie, to czy włączysz kamerę podczas zajęć z lektorem pozostawiamy do Twojej decyzji.

Lektorzy w Speak Up  to doświadczeni nauczyciele angielskiego z Polski, USA, Wielkiej Brytanii, Kanady i wielu innych krajów z całego świata. To Ty decydujesz, do kogo będziesz zapisywał się najczęściej. Różnorodność sprawia, że poszerzasz horyzonty i poznajesz różne akcenty.

Na każdym etapie nauki możesz sprawdzić swoje postępy i wyniki w Strefie Słuchacza.

Po każdej lekcji multimedialnej wykonujesz krótki test, a po zrobieniu wszystkich 20 lekcji multimedialnych podchodzisz do Level Testu. Zaliczysz test uzyskując minimum 65% poprawnych odpowiedzi i będziesz kontynuować naukę na wyższym poziomie. W sytuacji kiedy nie zdasz testu możesz powtórzyć materiał i podejść do wersji B.

Tak, każdy poziom w Speak Up kończy się Level Testem. Jeśli wynik będzie pozytywny możesz wygenerować w swojej Strefie Słuchacza certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności na danym poziomie zaawansowania. Jeśli będziesz potrzebował innych zaświadczeń związanych z nauką u nas - skontaktuj się z nami poprzez wypełnienie formularza. 

Jak opłacić kurs?

Za dostęp do kursu zapłacisz kartą zarejestrowaną podczas zakładania konta. Opłaty pobierane będą cyklicznie co miesiąc, w tym samym dniu, w którym po raz pierwszy zapłaciłeś za kurs.

Czy szkoła wystawia faktury na firmę?

Tak, przy zakładaniu konta należy podać dane firmy, na które ma być wystawiona faktura. Faktura będzie przesłana w formie elektronicznej.

W jaki sposób odstąpić od umowy?

Zgodnie z prawem masz 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny poprzez wypełnienie formularza.  

 

W jaki sposób można przerwać naukę?

Umowę możesz wypowiedzieć w każdym momencie poprzez poprzez wypełnienie formularza, wówczas kurs zakończy się wraz z końcem okresu rozliczeniowego. 

Jakie parametry techniczne, musi spełniać komputer, aby uczestniczyć w lekcjach online?

 Minimalna wymagana konfiguracja sprzętowa :

  1. Procesor 2GHz Intel® Pentium® 4lub 2GHz Intel Pentium Core Duo,
  2. System: Windows 7/8/10, MacOS 11, Android 5.0
  3. RAM 4 GB
  4. HDD: 500 MB wolnej przestrzeni na dysku
  5. Karta sieciowa LAN [Mbps]: 10/100/1000
  6. Monitor pracujący w rozdzielczości 1024 x 768 lub wyższej;
  7. Klawiatura, myszka, słuchawki, mikrofon;
  8. Kamera wideo (zalecana);
  9. Połączenie z siecią Internet zapewniającą transfer na poziomie min. Pobieranie 3Mb/s i wysyłanie. 1Mb/s z opóźnieniem mniejszym niż 100ms (zalecane połączenie LAN).

Sprawdź, czy możesz realizować lekcje online na swoim komputerze. 

 

Jak zalogować się do Strefy Słuchacza?

Do Strefy Słuchacza wejdziesz poprzez stronę https://sz.speak-up.pl/site/login. Zwróć uwagę na wybraną szkołę, jeśli uczysz się w szkole Speak Up Online wybierz Online, a następnie wpisz swój login i hasło.  Możesz też obejrzeć film instruktażowy jak się zalogować i jak poruszać się po Strefie Słuchacza - Online tutorial. 

Pomoc - gdzie można zwrócić się z pytaniami technicznymi?

Sprawdź naszą BAZĘ WIEDZY dostępną w Strefie Słuchacza. 
Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami
za pośrednictwem formularza kontaktowego