!important .fgggfb
1920x630_baner_gora_business

 

Lider-na-rynku

LIDER NA RYNKU WŚRÓD SZKÓŁ JĘZYKOWYCH

 

Innowacyjna_metoda

INNOWACYJNA METODA

 

Skuteczność_i_gwarancja_jakości

SKUTECZNOSC I GWARANCJA JAKOSCI

 

Nowoczesne_technologie

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE


O nas

 

Speak Up to sieć szkół języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem. Skutecznie nauczyliśmy języka angielskiego już ponad 500 tys. kursantów.

Jesteśmy liderem w zakresie nauczania w Europie Środkowo-Wschodniej, prowadzimy szkoły w największych miastach w Polsce a także szkołę Online oraz za granicą na Ukrainie, w Rosji, Egipcie, Maroku, Wietnamie, Arabii Saudyjskiej, Tajlandii, Laosie, Myanmarze.

Speak Up dzięki swojej elastyczności i wykorzystywaniu w procesie nauki nowoczesnych narzędzi edukacyjnych otwiera się również na klientów biznesowych, dla których opracowaliśmy specjalną strategię nauki angielskiego dla firm.


Oferujemy kursy języka angielskiego dla małych, średnich i dużych firm.

 

Nasze kursy angielskiego są przeznaczone dla przedsiębiorców, którzy rozumieją potrzebę inwestowania w rozwój swoich pracowników.

 

Naszym celem jest :

✔ dowiedzieć się czego od nas oczekujesz

✔ podniesienie kompetencji Twojego zespołu

✔ inwestycja w wydajność i efektywność pracownika

✔ rozwijanie zdolności komunikacyjnych na rynkach międzynarodowych 

Korzyści z kursu dla Twojej firmy i pracowników 

 

większa swoboda i pewność siebie w komunikacji z zagranicznymi kontrahentami 

zwiększenie wydajności i efektywności pracownika

wzrost kompetencji pracowników oraz wizerunku firmy

zwiększenie przewagi konkurencyjnej 

 

 


Metoda nauki

 

Specjalizujemy się w kursach tworzonych według indywidualnych wymagań i predyspozycji uczestników, dzięki którym nauka przynosi szybki i długotrwały rezultat. Swoboda w wyborze dogodnej formy uczestnictwa pozwala słuchaczom efektywnie planować czas.

Speak Up to gwarancja najwyższej skuteczności w nauczaniu języka angielskiego. Nasza  autorska, zindywidualizowana metoda nauczania oparta na założeniach blended learning, która sprawia że nauczysz się więcej, szybciej i łatwiej. Prowadzone zajęcia łączą w sobie ważne aspekty: indywidualne podejście oraz wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań edukacyjnych.

 

Blended Learning

glowne-kolo

 

Zajęcia  Multimedia to zajęcia  do samodzielnej nauki, Dzięki nieograniczonemu dostępowi do ćwiczeń  możesz doskonalić umiejętności z zakresu słownictwa, czytania, pisania, słuchania, gramatyki i wymowy, kiedy tylko zechcesz.

Zajęcia z lektorem to zajęcia z nauczycielem, podczas których masz możliwość przećwiczyć w sposób praktyczny wybrane umiejętności językowe: płynność mówienia, gramatykę, słownictwo, rozumienie tekstu i pisanie. Zajęcia można wybierać zgodnie z potrzebami językowymi, spośród różnych typów zajęć:

 • konsultacje telefoniczne z lektorem 
 • phone conversation 1:1
 • online conversation 1:1
 • zajęcia grupowe online

E-podręcznik przygotowany specjalnie dla kursu Speak Up, służy powtórzeniu i utrwaleniu materiału poznanego na zajęciach. Profesjonalne i praktyczne e-podręczniki zawierają wyjaśnienia struktur językowych wprowadzonych podczas lekcji i zawierają kody QR dzięki, którym można szybko odsłuchać wybrany dialog. 

Student Zone - dostęp do platformy e-learningowej 24/7  w celu realizacji zajęć z języka angielskiego oraz monitorowania wyników i postępów  w nauce

 

Poziomy

Od A1 do C1+

 

Kursy językowe są prowadzone na dowolnym poziomie zaawansowania, określanym w odniesieniu do skali przyjętej przez  Europejski System Opisu Kształcenia: od A1 (najniższy) do C1+ (najwyższy). Każdy kurs angielskiego jest przygotowywany w oparciu o realne potrzeby oraz oczekiwania, dzięki czemu nauka angielskiego  jest efektywna i przynosi widoczne rezultaty. 

 

 

Nauka zaczyna się dopiero po określeniu poziomu znajomości języka angielskiego tak aby dobrać odpowiedni profil nauki pod indywidualne kompetencje uczestnika zajęć. Dzięki temu cały program dydaktyczny jak i poszczególne lekcje zostaną odpowiednio sprofilowane tak, aby można było korzystać z zajęć w maksymalnym stopniu. 

 

Kadra dydaktyczna

 

Kadra dydaktyczna Speak Up jest starannie selekcjonowana, aby w pełni odpowiadać najbardziej wymagającym klientom. Wierzymy, że wykwalifikowany lektor z bogatym i wieloletnim  doświadczeniem w prowadzeniu kursów to podstawa efektywnej nauki języka obcego.

Naszą kadrę stanowią wyłącznie profesjonalni lektorzy z Polski, jak i Native Speakerzy z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady i wielu innych krajów z całego świata, posiadający kwalifikacje do nauki język angielskiego. 

 

 

Pakiety dla Twoich pracowników

 

pakiety900px

 

* ceny netto, uzależnione od ilości uczestników

 

 

 

Organizacja szkolenia Speak Up

 

 • Analiza potrzeb szkoleniowych firmy w zakresie kompetencji językowych pracowników
 • Przeprowadzenie testów kwalifikacyjnych pracowników - Placement Test
 • Analiza potrzeb językowych słuchaczy
 • Opracowanie indywidualnego programu nauczania dla grup lub poszczególnych słuchaczy
 • Wyznaczenie profesjonalnych lektorów jako indywidualnych opiekunów dydaktycznych słuchaczy
 • Prowadzenie szkoleń
 • Monitorowanie procesu nauczania
 • Nadzór organizacyjny
 • Prowadzenie Academic Report (frekwencja, realizacja materiału, postępy słuchaczy)
 • Badanie poziomu satysfakcji słuchaczy z prowadzonych szkoleń