Zostaw kontakt do siebie Kontakt Wejdź Wejdź Instagram Wejdź
2018-05-30

Nauka angielskiego dla mam

Dom i nauka?

 

Te dwa słowa mogą się wzajemnie uzupełniać, a wystarczy do tego właściwa organizacja czasu. Jeżeli właśnie zostałaś mamą po raz pierwszy, to absolutnie rozumiemy Twoje zamieszanie i zaabsorbowanie wyłącznie dzieckiem, ale w pewnym czasie również przyjdzie czas, kiedy będziesz potrzebowała zadbać o siebie i swój rozwój. Naszą propozycją w tym przypadku jest nauka angielskiego, która może odbywać się w jednej z naszych szkół Speak Up. Prowadzimy zajęcia zarówno w trybie indywidualnym, jak i grupowym, dzięki czemu możesz sama zdecydować, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najwygodniejsze. Jednocześnie warto na samym początku skorzystać z korepetycji domowych, które odbywają się w trybie online.

 

Wówczas masz możliwość jednoczesnej nauki, nie wychodząc z domu. Zajmowanie się małym dzieckiem wymaga poświęcenia dużej ilości czasu i uwagi, dlatego czasami opuszczenie mieszkania jest dla młodej mamy wręcz niemożliwe. Nauce w domu sprzyja również elastyczność czasowa, ponieważ możesz sama zdecydować w jakich godzinach i ile czasu możesz przeznaczyć na powtórzenie słówek czy też gramatyki. Jak wiadomo angielski nie należy do bardziej skomplikowanych języków, a wystarczy pojąć jego podstawy, by dalsza nauka przebiegała o wiele sprawniej. Właśnie w tym momencie najlepszą metodą są kursy angielskiego online, które idealnie nadają się dla mam i ich dzieci, które jednocześnie mogą osłuchiwać się z obcym brzmieniem.

 

Zalety nauki angielskiego na macierzyńskim

 

Po pierwsze jest to dobry czas, ponieważ nie musisz jednocześnie pracować, a można zorganizować sobie dzień w taki sposób, by zajmować się maluszkiem, wypełnić obowiązki domowe, odpocząć i jeszcze poświęcić chociaż pół godziny na powtórkę poznanych nowych słówek czy rozwiązanie kilku przykładowych zadań związanych z gramatyką i jej zastosowaniem. Jak wspomnieliśmy wcześniej mowa głównie o kursach angielskiego online, ponieważ one najlepiej sprawdzają się podczas pierwszych miesięcy bycia mamą. Naprawdę zachęcamy do rozwijania swoich umiejętności lingwistycznych, nawet jeśli posiadasz już pewne podstawy, to zawsze warto podszkolić swoje zdolności. Następnie mogą one przydać się w pracy, co także może mieć wpływ na awans albo podwyżkę.

 

Spróbuj potraktować naukę angielskiego jak sposób na zrelaksowanie się i zadbanie o własny rozwój intelektualny. Równocześnie może to mieć znaczenie na kształtowanie się umysłu i koncentracji małego dziecka. Pamiętaj, że to w jaki sposób mówisz do swojego dziecka ma także wpływ na jego późniejszy rozwój, gdzie w pierwszych miesiącach życia niemowlę potrafi wchłaniać naprawdę mnóstwo wiedzy. W następnych latach będzie to także świetna okazja do wspólnej nauki angielskiego, w której będziesz w stanie pomóc swojego synowi lub córce. W żadnym wypadku nie będzie to stracony czas, a wręcz przeciwnie możesz się wiele nauczyć, a przy tym zostać w domu i móc poświęcić się całkowicie swojej małej pociesze, a jednocześnie wzbudzić w niej zainteresowanie innym językiem niż dotychczas. 

 

Potrzebujesz lepiej znać angielski?

Chcesz dodatkowych wskazówek?

Dowiedz się jak uczymy i pobierz e-booka

 

Pobierz e -book >>

Na każdym etapie życia można nauczyć się czegoś nowego i przydatnego, gdzie doskonałym przykładem będzie kurs językowy dla młodych mam. Oczywiście nie wszystko musi dziać się zaraz po urodzeniu, ale na pewno warto podczas urlopu macierzyńskiego rozejrzeć się za podobnymi zajęciami z angielskiego. W dzisiejszym wpisie przedstawimy Wam sposoby i zalety nauki angielskiego zwłaszcza w okresie macierzyństwa, który sam w sobie jest bardzo intensywny i zaskakujący. Gwarantujemy, że wszystko można ze sobą łatwo pogodzić, a nawet czerpać z tego wielkie korzyści dla samej matki, jak i dziecka.

Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem