ZAPISZ SIĘ NA KURS! ZADZWOŃ 695 213 867

 

SpeakUP_Slajder_1920x450

 

o_obozach_elementy_-01

 

OBOZY JĘZYKOWE

SPEAK UP CAMPS

 

 

Speak Up Camps to obozy z wieloletnią tradycją, sprawdzoną metodą nauki języka angielskiego – ENGLISH IMMERSION oraz STAŁĄ KADRĄ, która już od wielu lat buduje mocny fundament naszych obozów.

 

Obozy Speak Up Summer  Camps organizowane są od wielu lat przez Speak Up firmę, która jest właścicielem 28 stacjonarnych szkół językowych w całej Polsce oraz szkoły wirtualnej. Nasze obozy to wyjątkowa forma spędzania wolnego czasu dla Twojego dziecka w okresie wakacyjnym. To idealne połączenie wakacji i nauki języka angielskiego z takimi aktywnościami jak:  taniec, teatr, sport, kulinaria, doświadczenia eksperymentalne itp.

 

 
banner_dol_1
turnusy_napis_-02
turnusy_-02_web_end
turnusy_-03_edit_web_end
turnusy_napis_-03
turnusy_-04_edit_web_end
turnusy_-05_web_end
turnusy_-06_web_end
 
Dzięki naszej metodzie ENGLISH IMMERSION –zatopienie w angielskim, uczestnicy przełamują blokadę w mówieniu po angielsku w każdej sytuacji dnia codziennego, ćwiczą umiejętności komunikacyjne niezbędne zarówno we współczesnym świecie jak i współczesnej szkole.
Umiejętności KOMUNIKATYWNE zdobyte w czasie naszego obozu sprawią, że żadna sytuacja dnia codziennego, żaden egzamin ustny czy inny test nie będzie problemem dla naszych uczestników. 
Warsztaty językowe łączą w sobie atmosferę wakacyjnego odpoczynku i przygody oraz praktycznych aktywności takich jak, gry i zabawy językowe wzmacniające słownictwo, płynność językową i interakcję, oraz praca w grupie nad projektem językowym z elementami tańca, teatru, sportu oraz survivalu.
Nadmorska i górska sceneria, bogaty i zróżnicowany program obozu oraz  profesjonalna kadra, także INSTRUKTORÓW NATYWNYCH, - to elementy stanowiące o gwarancji udanych i twórczych wakacji dla dzieci i młodzieży. Obozy Speak Up to najwyższa jakość aktywnego wypoczynku, który nie tylko ma wpływa na kondycję fizyczną, ale w równym stopniu stymuluje rozwój umysłowy, poprawiając zdolność uczenia się twojego dziecka.
 
 
nie tylko ma wpływa na kondycję fizyczną, ale w równym stopniu stymuluje rozwój umysłowy, poprawiając zdolność uczenia się twojego dziecka. O skuteczności naszych obozów decyduje nie tylko przyjemny i unikatowy sposób przeprowadzania warsztatów językowych, ale także ich intensywność. Każdy dzień obozu językowego wypełniają warsztaty językowe, zajęcia tematyczne, gry i zabawy edukacyjne Tegoroczna edycja SPEAK UP CAMPS - jest wyjątkowa – oprócz niezwykle skutecznej nauki komunikacji w języku angielskim, oferujemy zajęcia taneczne, sportowe, naukowe, kulinarne, gry terenowe, wycieczki, a przede wszystkim możliwość mówienia po angielsku non-stop. Obóz Językowy WORLD TOUR to jest 11 dni mówienia tylko po angielsku. Od momentu rozpoczęcia obozu wszelka komunikacja odbywa się w języku angielskim.   Dodatkowo WSZYSTKIE ZAJĘCIA TEMATYCZNE – warsztaty językowe, warsztaty artystyczne, sportowe czy taneczne także odbywają się w tylko języku angielskim. Pracujemy METODĄ PROJEKTU – wspólnie przygotowujemy PROJEKT językowo – kulturalno - sportowy. Kręcimy filmy, tworzymy muzykę i układ sportowo - taneczny, scenografię i kostiumy.  A wszystko rozmawiając TYLKO  po  ANGIELSKU. Dzięki tej metodzie gwarantujemy PRAKTYCZNĄ naukę angielskiego i skuteczne przełamanie bariery  komunikacyjnej.
foto_1_O_obozach

o_obozach_elementy_-02To co stanowi o wyjątkowości naszych obozów

 • KOMUNIKACJA odbywa się głównie w języku ANGIELSKIM
 • podział na grupy wiekowe
 • całodzienne zajęcia prowadzone w języku angielskim
 • program naukowy dostosowany do potrzeb dzieci, dedykowany dla określonych grup wiekowych
 • poświęcenie odpowiednio dużej uwagi każdemu uczestnikowi poprzez   indywidualne podejście
 • innowacyjna metoda spędzania wakacji połączona z nauką języka angielskiego
 • bogaty plan dnia -  każda pora dnia wypełniona szeroką aktywnością
 • zabawy z rówieśnikami - zajęcia kreatywne - poszerzające zdolności personalne   dzieci

o_obozach_elementy_-03Umiejętności

 • nasi uczestnicy szlifują  słownictwo, rozumienie ze słuchu, połączymy mówienie a także wymowę bawiąc się przy tym przy tym konwencjami. Warsztaty językowe nie będą wyglądały jak lekcje w szkole
 • umiejętności KOMUNIKATYWNE zdobyte w czasie naszego obozu sprawią, że żadna sytuacja dnia codziennego, żaden egzamin ustny nie będzie problemem dla naszych uczestników
 • uczestnicy rozwijają  umiejętności językowe w działaniu (learning by doing). Codziennie rano zostaną im wyznaczone zadania do wykonania. Wszystkie są ambitne, lecz odpowiednio dopasowane do możliwości dzieci. Takie podejście zwiększy w nich poczucie własnej wartości i wiarę w swoje możliwości
 • obozy przebiegają bardzo harmonijnie – uczestnicy koncentrują się na wykonywaniu zadań TYLKO po angielsku, a po kilka dniach po prostu wchodzi im to w nawyk i przebiega całkowicie naturalnie
 • rozwijanie wyobraźni i kreatywności niezbędnych we wszystkich dziedzinach dnia codziennego
 • rozwijanie sprawności podczas zajęć sportowych
 • rozwijanie zainteresowań: kulinarnych, przyrodniczych i ekologicznych oraz naukowych (podczas doświadczeń i eksperymentów), tanecznych, fotograficzno-filmowych (podczas tworzenia projektów filmowych)
foto-2_o_obozach

 

Dzięki pracy w grupach przy wspólnych projektach oprócz PRAKTYCZNYCH UMIEJĘTNOŚCI JĘZYKOWYCH, dzieci nabędą umiejętności potrzebnych w życiu, takich jak: współpraca w grupie, skuteczna komunikacja, kreatywność czy empatia. Nabędą umiejętność w  przesuwaniu swoich granic kreatywności.

Każda chwila pobytu na obozie będzie wypełniona wartościowymi aktywnościami i szczegółowo zaplanowana. Dzieci będą pod stałą opieką naszego zespołu, który zapewni poczucie najwyższego bezpieczeństwa oraz sprawi, że Twoje dziecko na pewno nie zazna nudy podczas całego wyjazdu.

 

 

Na zakończenie dzieci zabiorą ze sobą dyplom uczestnictwa w obozie, a przede wszystkim mnóstwo niezapomnianych przeżyć, nowe przyjaźnie i nabytą aktywność językową!

Program jest tak skonstruowany, aby każde dziecko mogło w nim odnaleźć przestrzeń dla siebie – zajęcia ruchowe, zajęcia ogólnorozwojowe czy gry językowe.  Każda chwila pobytu na obozie będzie wypełniona wartościowymi aktywnościami i szczegółowo zaplanowana. Dzieci będą czuły się zaopiekowane, a jednocześnie będą miały okazję do przesunięcia granic swojej kreatywności.

o_obozach_elementy_-04Przedziały wiekowe uczestników

Na obóz zapraszamy dzieci od 7 do 17 lat

Program jest dostosowany do grup wiekowych

grupy_wiekowe_oobozach

o_obozach_elementy_-05Program obozu

Zaplanowaliśmy niezliczoną ilość atrakcji i zabaw, podczas których dzieci i młodzież w sposób praktyczny będzie poszerzała swoją znajomość języka angielskiego. Dodatkowo będziemy wykorzystywać różnego rodzaju aktywności w zależności od rodzaju ośrodka, infrastruktury oraz atrakcji, jakie dany ośrodek wypoczynkowy gwarantuje swoim obozowiczom.

o_obozach_elementy_-06

Zajęcia w grupie najmłodszych KIDS będą odbywały się z jedną instruktorką przez cały okres trwania obozu. Dzieci będą rozwijać się kreatywnie poprzez wykonywanie przeróżnych projektów, a tempo i tematyka będą dostosowane do ich wieku i możliwości.

o_obozach_elementy_-07

Zajęcia w grupie JUNIORS będą bardzo różnorodne. Za każde z nich odpowiedzialny będzie wykwalifikowany instruktor. Dzięki ćwiczeniom sportowym dzieci odkryją partie mięśni, których jeszcze nie znają. Taniec i sport dadzą im możliwość popracować nad koordynacją ruchową.

o_obozach_elementy_-08

Ta grupa wiekowa wymaga już nieco więcej od jej uczestników. Obozowicze będą musieli wykazać się większą kreatywnością. W związku z tym będą tworzyć własne układy fitness i taneczne. Na zajęciach warsztatowych poznają podstawy „survivalu”, kreatywności, doświadczeń i eksperymentów.

o_obozach_elementy_-09

Najstarsze grupy na obozie będą miały najwięcej wyzwań i obowiązków. Oprócz fitnessu i tańca, na które będą mieli duży wpływ, zajęcia warsztatowe o wiele bardziej zaawansowane. Będą mieli też możliwość szlifować umiejętności komunikacyjne przydatne w środowisku szkolnym.

o_obozach_plandnia

 

Zajęcia w ciągu dnia

Zajęcia w ciągu dnia odbywają się między posiłkami i są to wspólne zajęcia prowadzone przez wychowawców i instruktorów.

I będą to np.:

 • zajęcia na świeżym powietrzu, na plaży, przy basenie
 • zajęcia warsztatowe, np. kulinarne, ekologiczne, doświadczalno-eksperymentalne
 • zajęcia taneczne
 • piesze wycieczki połączone z zajęciami survivalu
 • wycieczki autokarowe, zwiedzanie okolicy
 • rozgrywki sportowe, zajęcia sportowe, zawody i konkursy

 

Zajęcia wieczorne

Zajęcia wieczorne odbywają się po kolacji ok godz. 20. Są to wspólne zajęcia prowadzone przez wychowawców i instruktorów.

I będą to np.:

 • prezentacje wszystkich zadań, jakie uczestnicy obozu przygotowywali w ciągu dnia
 • podchody w różnych odmianach
 • dyskoteka
 • bieg na orientację
 • noc filmowa
 • noc gier planszowych
 • talent show
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek i ziemniaków
 • nocne poszukiwanie bursztynów na plaży

Dodatkowe atrakcje

Podczas trwania obozu wszyscy uczestnicy będą mieli szansę na wzięcie udziału w tzw. „eventach”. A będą to:

 • Dzień Rymowania (Rhyme Day)
 • Dzień Złego Uczesania (Bad Hair Day)
 • Festiwal Piosenki (International Song Competition)
 • Turniej Tańca (I believe I can dance)
 • Kalambury językowe (Show and tell) 
 • I inne (niech to będzie niespodzianka)

Udział w „eventach” będzie dokumentowany za pomocą zdjęć i filmików i umieszczany na Facebooku. Najlepsi zostaną nagrodzeni.

foto_4_o_obozach