Przykładowy plan dnia i plan obozu językowego Speak Up

Przykładowy plan dnia 

przykładowy plan dnia

 

Plan obozu językowego 

Dzień 1

Przyjazd do ośrodka. Kolacja. Rozlokowanie uczestników w pokojach. Prezentacja wychowawców i Trenerów. Podział na grupy. Ustalenie Regulaminu Obozu wspólnie z uczestnikami i kadrą.

Dzień 2

Posiłki według harmonogramu. Zajęcia w grupach wychowawczych. Zajęcia na plaży, na terenie ośrodka. Wycieczka piesza po okolicy. Zajęcia terenowe - SURVIVAL (Poddąbie), zajęcia taneczne (Mikoszewo). Warsztaty językowe w dwóch blokach przed obiadem oraz po obiedzie. Każdy blok zajęć tematycznych z innym trenerem. Podział na grupy wiekowe oraz zaawansowania - TEST DIAGNOSTYCZNY. Wieczorem - wspólne gry i aktywności na świeżym powietrzu. Omówienie dnia.

Dzień 3

Posiłki według harmonogramu. Zajęcia w grupach wychowawczych. Zajęcia na plaży, na terenie ośrodka. Wycieczka piesza po okolicy. Zajęcia terenowe - SURVIVAL (Poddąbie), zajęcia taneczne (Mikoszewo). Warsztaty językowe w dwóch blokach przed obiadem oraz po obiedzie. Każ- dy blok zajęć tematycznych z innym trenerem. Wieczorem - PREZENTACJA GRUP: wspólna GALA. Każda grupa wraz z wychowawcą przedstawia swoich członków, ich talenty i zainteresowania.

Dzień 4

Posiłki według harmonogramu. Zajęcia w grupach wychowawczych. Zajęcia na plaży, na terenie ośrodka. Wycieczka piesza po okolicy. Zajęcia terenowe - SURVIVAL (Poddąbie), zajęcia taneczne (Mikoszewo). Warsztaty językowe w dwóch blokach przed obiadem oraz po obiedzie. Każdy blok zajęć tematycznych z innym trenerem. Wieczorem - rozgrywki sportowe, spacer plażą po okolicy, zajęcia na terenie ośrodka.

Dzień 5

Posiłki według harmonogramu. Zajęcia w grupach wychowawczych. Zajęcia na plaży, na terenie ośrodka. Wycieczka piesza po okolicy. Zajęcia terenowe - SURVIVAL (Poddąbie), zajęcia taneczne (Mikoszewo). Zajęcia tematyczne - podział na grupy PROJEKTOWE. Zajęcia w nowych grupach - omówienie projektu, podział zadań, zaplanowanie kostiumów i scenografii. Wieczorem - wspólne gry terenowe, spacer po plaży, zajęcia międzygrupowe.

Dzień 6

Dzień wycieczki. Posiłki według harmonogramu oraz suchy prowiant. Wieczorem - WIECZÓR FILMOWY. Zajęcia na świeżym powietrzu.

Dzień 7

Posiłki według harmonogramu. Zajęcia w grupach wychowawczych. Zajęcia na plaży, na terenie ośrodka. Wycieczka piesza po okolicy. Zajęcia terenowe - SURVIVAL (Poddąbie), zajęcia taneczne (Mikoszewo). Zajęcia tematyczne - praca nad projektem. Przygotowywanie się do TALENT SHOW. Wieczorem - TALENT SHOW.

Dzień 8

Posiłki według harmonogramu. Zajęcia w grupach wychowawczych. Zajęcia na plaży, na terenie ośrodka. Zajęcia sportowe - CAMPS OLYMPICS: grupy rywalizują ze sobą w przezabawnych konkursach sportowo - ruchowych. Zajęcia tematyczne - praca nad projektem. Wieczorem - DISCO NIGHT.

Dzień 9

Posiłki według harmonogramu. Zajęcia w grupach wychowawczych. Zajęcia na plaży, na terenie ośrodka. Wycieczka piesza po okolicy. Zajęcia terenowe - SURVIVAL (Poddąbie), zajęcia taneczne (Mikoszewo). Zajęcia tematyczne - praca nad projektem. Przygotowanie zadań i programu do PODCHODÓW NOCNYCH. Wieczorem - PODCHODY NOCNE.

Dzień 10

Posiłki według harmonogramu. Zajęcia w grupach wychowawczych. Zajęcia na plaży, na terenie ośrodka. Wspólne gry terenowe - survival i scouting. Zajęcia tematyczne - praca nad projektem. Wieczorem - OGNISKO - gry, zabawy, pieczenie kiełbasek.

Dzień 11

Posiłki według harmonogramu. Zajęcia w grupach wychowawczych. Zajęcia tematyczne - praca nad projektem. Pakowanie się. Sprzątanie. Wieczorem - CAMP GALA - prezentacja projektów, uroczyste zakończenie obozu, wręczanie certyfikatów i dyplomów.

Dzień 12

Śniadanie oraz wyjazd. Uczestnicy są zaopatrzeni w suchy prowiant na drogę i wspaniałe wspomnienia! :)

 

Wszystkie atrakcje w obozach językowych są dopasowane do grup wiekowych naszych uczestników.

Więcej informacji o grupach wiekowych znajdziesz tutaj. 

Zostaw nam swój kontakt, a pomożemy Ci z językiem
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ (22) 203 94 22